Koala

Wymagania:
- Przestrzegania regulaminu
- Przedewszystkim cierpliości 
- Podania namiaru w jakich serialach lub filmach znajduje się dana postać 
- Wyrażenie swojej opinii

Prace jakich nie wykonam:
✖ Manga oraz anime
✖ Sportowców
✖ Violetta


Zamówienie złożone zgodnie z regulaminem składaj w komentarzu poniżej.
Po wykonanym zwiastunie komentarz zostaje usunięty.

13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło:Myszka Miki

  Adres bloga:Jeszcze nie ma, będę publikować gdy będzie zwiastun.

  Nick zamawiającego:xNiszkax

  Bohaterowie:Lucy Hale i Niall Horan

  Opis bloga:Wtedy po raz pierwszy zaczęło do mnie docierać, czym jest prawdziwa odwaga. Do tamtej pory wszystko wydawało się nierzeczywiste, jak nocne podchody na szkolnym obozie. Wyjście z ciemności oznaczało wykazanie się odwagą, jaką nigdy nie musiałam się wykazywać, o jakiej nie miałam nawet pojęcia. Musiałam przeszukać własny umysł i ciało, żeby sprawdzić, czy znajdę gdzieś tę nową część mnie. Czułam, że mam w sobie ducha, który jest do tego zdolny, chociaż wcześniej go nie znałam. Nie znałam do póki nie poznałam jego. Człowieka, który pojawił się w moim życiu tak szybko jak znikł.

  Wygląd i muzyka:Całość ma być prosta, ponieważ główna bohaterka ma 16 lat i wszystkie odczucia jakie przeżywa są takie jak w prawdziwym życiu nie jakieś naciągane. Naturalne sceny, chciałabym aby też były pokazane wyścigi. Akcja będzie toczyć się jesienią. Z muzyką zdam się na ciebie ale żeby nie była jakoś strasznie spokojna.

  Kontakt:nicola.n6787@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akcja nie toczy się jesienią. Przepraszam, ale kopiowałam z notatnika i nie zauważyłam, że napisałam coś innego.

   Usuń
 7. Hasło: Smerfy

  Adres bloga: http://strach-fanfiction.blogspot.com

  Nick zamawiającego: Nathalee xxx

  Bohaterowie: Michael Clifford (znajdziesz go choćby w teledyskach 5sos), Cody Christian, Ryan Kelley i Holland Roden (oni są z serialu teen wolf)

  Opis bloga: Michael dopuścił się zbrodni, po której trafił do jednego z najcięższych australijskich więzień. Na początku próbuje się wkupić w łaski więźniów, by przetrwać w miejscu jak to, a kiedy zaczyna życz tamtejszym rytmem, ktoś burzy wszystko i zmusza go do kroków, po których jego życie zmieni się jeszcze radykalniej niż dotychczas.

  Wygląd i muzyka: Chciałabym, aby wszystko było czarno-białe, całość nie musi być jakaś mega długa, zależy mi na tym, by osoby się nie uśmiechały, to nie pasowałoby do tematyki. Cóż, czarnym charakterem jest Cody Christian, jeśli to w czymś pomoże. Ważnym elementem jest więzienie (choć zapewne wywnioskowałaś to z opisu haha), więc proszę, by jakieś więzienne cele, ręce skuwane kajdankami czy bójki również się pojawiły. Muzyka... coś, co wprowadzi taki tajemniczy klimat, jeśli to nie problem, myślałam o muzyce The Neighbourhood (np Afraid albo Honest) lub Arctic Monkeys czy twenty one pilots, jednakże jeśli uznasz, że nie pasuje, to pozostawiam wolną rękę x

  Kontakt: mail horan06913@gmail.com

  Mam małą prośbę: mogłabyś napisać czy w ogóle podejmiesz się wykonania tego zwiastuna? Wcześniej zamówiłam go u spectrum, jednak czekałam bardzo długo i nie było od niej żadnych odpowiedzi. Nie chodzi o to, że bym cię poganiała, po prostu chciałabym mieć pewność, że ten zwiastun prędzej czy później się pojawi haha. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Obserwatorzy