Sassy Girl

Wymagania:
-Cierpliwość
-Przestrzeganie regulaminu
-Wstawienie buttonu
-Nie tworzę z gifów, więc miło byłoby gdybyś napisała gdzie znajdę daną postać albo dała linki do filmików wtedy czas pracy będzie krótszy
-Opinia na temat zwiastuna

Prace jakich nie wykonam:
✖ Manga i Anime
✖ Sportowcy
✖ Violetta


Zamówienie złożone zgodnie z regulaminem składaj w komentarzu poniżej.
Po wykonanym zwiastunie komentarz zostaje usunięty. 

3 komentarze:

 1. Witam :) Bardzo chciałabym zamówić zwiastun, jeśli można oczywiście.
  Hasło: Mała Syrenka
  Adres bloga: http://negatyw-ff.blogspot.com/
  Nick zamawiającego: Lol Lol
  Bohaterowie: Ashton Irwin ; Victoria Justice
  Opis bloga: Kiedy on wkroczył w życie... Nie tylko jej... Ich wszystkich. Wówczas wszystko dobiegło końca. Janet Weiss (Victoria Justice) staje się obrońcą sądowym Ashtona Irwina. Mężczyzna zostaje oskarżony o zamordowanie swojego młodszego brata. Jednak, nie wszystkie okoliczności w których siedemnastoletni Nick Irwin mógłby zostać zabity przez blondyna, są spójne. Mimo to, wszyscy są święcie przekonani, że to właśnie Ashton dokonał tego postępku. Bowiem, dwa lata wcześniej to właśnie on zabił niejakiego Kevina Millera. Teraz, po spędzeniu jedynie półtora roku w więzieniu, staje się postrachem ludzi w spokojnym jak dotąd Nashville. Janet Weiss jako jedyna usiłuje pomóc znienawidzonemu mężczyźnie. Ashton Irwin postanawia za wszelką cenę oczyścić swoje imię...
  Wygląd i muzyka: czarno-biały :)
  Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=Btfhc7LCETQ
  Kontakt: alaEkiert@vp.pl
  BARDZO BARDZO PROSZĘ I DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze filmiki :)
   Ashton:
   https://www.youtube.com/watch?v=DCCJCILiX3o

   Victoria:
   https://www.youtube.com/watch?v=1a74FeDclaU
   https://www.youtube.com/watch?v=mM9H94jYrNE

   Usuń
 2. Hej, chciałabym zamówić u ciebie zwiastun na wattpada, jeśli oczywiście możesz i chcesz 🙂
  Hasło: Piękna i Bestia
  Adres:
  Nick: RozalieMalfoy
  Bohaterowie: Maite Perroni - młoda Minerwa (cachito de celi i nie igraj z aniloemr), Safak Pedkemir - starsza Minerwa (tylko z Tobą), Lily Collins - Lily Evans (dary anioła), Tyler Hoechlin - Elphinstone (Teen Wolf), Rose - Crystal Reed (Teen Wolf), Jace - Jake Rosati (Inna), Victor - Edward Pattison (Zmierzch), Albus - Michel Gambon(Harry Potter i Więzień Azkabanu -Harry Potter i Insygnia Śmierci), Minerwa za czasów Harry'ego - Maggie Smith (Kwartet,saga Harry Potter), James - Beau Mirchoff (inna)
  Opis bloga: Co jeśli Minerwa McGonagall popełni błąd w swoim życiu? Co jeśli McCnotka wcale nie była Cnotką, a jej decyzję i błędy łamały komuś serce? Ck jeśli przeszłość nie pozwoli o sobie zapomnieć?
  Co jeśli Petunia nie jest ciotką Harry'ego? Co jeśli Harry ma babcię, która mimo iż oddała jego matkę do adopcji będzie chciała się nim zaopiekować? Co jeśli Dumbledore dowie się kim ona jest? Co jeśli on ją kocha?
  Jak to się zaczęło?
  A więc ogólnie chodzi o to, że Minerwa gdy była młoda "wpadła" ze swoim nauczycielem - Albusem. Bała się mu o tym powiedzieć, a że w jej czasach młodej pannie nie przystoi mieć dzieci oddała córkę do adopcji. Później poznaję Elphonstone'a jej matka bardzo na nią naciska więc zgadadz się za niego wyjść, ma z nim o kikla miesięcy młodsze bliźniaki - Rose i Jace'a. Niestety na jaw wychodzą tajemnice Elphinstone'a i jego chęć zostania śmierciożercą, co nie podoba się Minerwie rozwodzi się z nim. Krótko potym spotyka swoją dawną miłość - Victora, po pięścu latach zostają małżeństwem. Jej dzieci Jace i Rose idą do Hogwartu niedługo potem Monerwa dostaje propozycję aby nauczać transmutacji w Hogwarcie, zgodzi się. W tym momencie Voldemort sięga do władzy, podczas jednej z walk ze śmierciożercami umiera Victor. W tedy Lily Evans - przyjaciółka Rose- dowiaduję się że jest adopotowana (i że jest czystej krwi). W tym samym czasie Minerwa odkrywa, że Lily jest jej córką. Obie kobiety dochodzą do porozumienia, ale McGonagall wciąż nie chce wyjawić kto jest ojcem Lily. Albus jednak dowiaduję się o wszystkim i informuje Lily. Gdy Lily i James umierają, Albus Dumbledore uważa, że pomimo braku więzów krwi Lily z Petunia, Petunia będzie odpowiednia osobą do opieki nad osieroconym Harrym. Wciąż ukrywa swoje uczuciae wobec Minerwy. 1. Część odpowiadania kończy się na kłótni Manerwy i Albusa o to kto powinien zaopiekować się Harrym.
  Wygląd i muzyka: czarno-biały, muzyka *-*, Unfaithful - Rihana
  Kontakt: oliwiaszambora@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy