12/06/2013

[12-13] Love Me & Remember Me

Post Mikołajkowy to i należą się prezenty. W końcu przybrałam się do wykonania zwiastunów. Pokombinowałam z kilkoma gifami i powycinałam z teledysków. Mam nadzieję, że efekt wam się spodoba. Nie pisałam w prost co się wydarzy bo nie na tym polega Trailer. To ma wprowadzać do treści, zachęcić. A więc czekam na oceny.


Zamówienie dla Mrs. Payne


Mam nadzieję, że się spodoba trochę nad nim siedziałam. Nie udało mi się wyciąć tej mowy chłopaka na początku w ścieżce dźwiękowej. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.... Proszę o szczerą opinię.


Zamówienie dla Harriet

Przepraszam ale trochę zmieniłam napisy nie wiem czy ci się spodobają. Niestety nie podoba mi się ten zwiastun tak bardzo jak np.: poprzedni ponieważ są te czarne klatki  ale chyba najważniejsze jest aby tobie się podobało. Proszę o ocenienie zwiastunu.Uwaga przyjmuję 2 zamówienia!!

1 komentarz:

  1. Ogólnie to zwiastun mi się podoba ale chciałabym w nim zmienić kilka rzeczy. Po pierwsze nazwa bloga nie została podana prawidłowo, ponieważ nazwa bloga brzmi: youRdarkparadise.blogspot.com - zapomniałaś o ''r'' ;) Prosiłam też, żeby zwiastun był czarno-biały, co dotyczy również gifów :) Chciałabym również, żeby gify z Harrym zostały zmienione, ale to podeślę Ci oczywiście na gg. A te gify z parami to też może coś znajdę. Dziękuję :)))xx

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy