1/10/2014

Czas na zmiany!

Postanowiłam, że zmienię tematykę zwiastunowni na normalną. Po głębszym zastanowieniu  wydało mi się to dziecinne. Zobaczymy jak dalej nam pójdzie :). A wiec co się zmieniło:
~Nazwa z Dragon Trailers zmieniła się na Bajkowe Zwiastuny.
~Szablon
~Postanowiliśmy się ujawnić kto tak na prawdę jest kim czyli Shilla--> Ruda;* możecie mnie znać z poprzedniej zwiastunowni. Lea--> to dawniej Zakręconaaa a Shama nie chce ujawniać się wiec uszanujmy to :)
~Lea została administratorką i to ona będzie zajmować się sprawami "marketingowymi" bloga czyli takimi jak nabór, konkursy, reklamowanie go itp. Ruda czyli ja zajmować się będzie rzeczami oraganizacyjnymi kolejność notek, punktacja, porządek na blogu

Rzeczy które się nie zmieniły to adres pomyślałyśmy, że za dużo zachodu byłoby to wszystko zmieniać więc to pozostało bez zmian.

Mam nadzieję, że przyjmiecie nas pozytywnie :) Możecie wyrazić się na ten temat w komentarzach. Czekajcie na zwiastuny, komentujcie, obserwujcie :)


2 komentarze:

  1. Mam pytanie mogłabyś zrobić zwiastun na mojego bloga ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skarbie aby zamówić zwiastun musisz wejść w stronę Rudej i tam złożyć zamówienie.Jeśli nie będziesz wiedziała jak jest zakładka *Wzór zamówienia*. xx

      Usuń

Obserwatorzy