2/16/2014

Wszystko się kiedyś kończy...

Przyszedł czas na podsumowanie stażu Chatete :) Podczas tego miesiąca oddałaś aż 6 zwiastunów czego ci gratuluję. Ale zanim zapadnie werdykt zerknijmy na twoje parce...
 Ruda:  Chyba ten zwiastun jest moim ulubionym. Wszystko trzyma w napięciu i jest tak jak powinno być. Jakość powalająca. Dziewczyno oby tak dalej!

Bella: Muszę przyznać, że ten zwiastun wyszedł ci genialnie. Nigdzie nie mogę znaleźć tej czcionki. Gify ładnie zebrane, napisy boskie. Najbardziej podoba mi się początek. Osiągnęłaś szeroką wiedzę szukając gifów. W zwiastunie jest takie coś co ciągnie cię do tego opowiadania, zachęca abyś przeczytał i to jest najlepsze. Muzyka wyciszona. Wszystko jest genialne. 

Ruda: Mały błąd ale wybaczalny to litery z małej. Nawet jakbym chciała to nie mam do czego się przyczepić. Gify, muzyka, napisy no normalnie cud malina.

Bella: Ponownie gify idealnie dobrane. Pasują do muzyki. Zwiastun byłby na 100 % gdybyś pisała z dużej litery ale i tak jest dobry. Muzyka na koniec wyciszona. Ładnie wszystko zebrane. Jestem pod wrażeniem. Aż korci aby przeczytać. 
Ruda: Już nie mam co pisać. Wszystko jest idealne. Jeszcze popadniesz nam w samozachwyt.

Bella: Muzyka dobrze dobrana. Gify wspaniałe. Idealnie na siebie nachodzą. 
Ruda: Pierwsze zamówienie zakończone sukcesem. Te wplątane rozmowy w muzyce sparwiają, że jest jeszcze bardziej idealny. Jesteś obłędna.

Bella:  Muzyka pasuje, gify też. Wszystko ładnie i starannie poukładane, przemyślane. Podoba mi się jak dodałaś ,że dziewczyna tam mówi, wszystko jest wiarygodnie. Zachęca aż do czytania 
Ruda: Gify, napisy a muzyka to już w ogóle idealna. Zakochałam się w nim. Tylko tyle mogę powiedzieć.

Bella: Muzyka dobra. Tylko do napisów mogłaś zastosować jakiś efekt. Gify idealnie dobrane. Musisz nauczyć się zapisywać w HD. Mogłaś do tekstu dodać rozszerzenie liter. Zamiast na końcu dawać cały link wystarczyło napisać tytuł bloga
Ruda: Ten zwiastun jest dobry ale nie najlepszy. Miewałaś o wiele lepsze prace. Czcionka mogłaby być bardziej czytelniejsza ale nie jest tragicznie.

Bella: Ten zwiastun jest chyba na ostatnim miejscu. U mnie. Najbardziej nie podoba mi się czcionka. Mogłaś dodać jakiś efekt a od razu by to wszystko ładniej wyglądało. Gify, wycięcia z teledysków wszystko ładnie poukładane. Muzyka też wspaniała tylko te napisy, co odrzucają. Znów na koniec powinnaś dać tytuł a nie link. A więc rozważając wszystkie za i przeciw.... co ja gadam. Oczywiście bez dwóch zdań masz wielki talent i jesteś w załodze :)  GRATULUJEMY! :) i życzymy aby ten czas spędzony tutaj była dla ciebie przyjemny. Abyś miała masę zamówień oraz żebyś pozostała z nami na długo, długo, długo :)

1 komentarz:

  1. Hura! :) Ciesze się bardzo i dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyłyście przyjmując mnie do załogi. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy