6/21/2014

[147-148] The future starts today, not tomorrow

Helloooo :D 
Boże, ale szybko mi zleciał ten długi weekend, miałam tyle zaplanowane a nie zrobiłam nic xd A jak wam minął ? Nie długo wakacje. Jeszcze tylko tydzień, nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać bo to ostatni tydzień z moja klasą ( kończę gimnazjum xd ) Zobaczymy jak to będzie :d Przed chwila zauważyłam, ze ta notka jest 100 postem na Bajkowych Zwiastunach :O
A dziś mam dla was dwa zamówienia. Jeśli chodzi o zamówienie dla Ania K to niestety go nie wykonam, odpowiedź dlaczego znajdziesz na swojej poczcie.

Zamówienie dla  Jessica Kelly


Powiem tak. Nie podoba mi się ten zwiastun. Nie wyszedł mi. Może dlatego ze z główną bohaterką było mało filmików i dlatego nie mogłam zrobić żadnych przejść bo wtedy zwiastun trwałby tylko 30 sekund. Nie mam pojęcia. Pisz co Ty o nim sądzisz. Spróbuje go wtedy poprawić :)

Zamówienie dla Hariet Styles


Pisałaś ze chciałaś żeby był on podobne do jakiegoś zwiastuna. Nie zrobiłam tak, bo każdy zwiastun musi być indywidualny. Ale powiem szczerze, ze ten zamówienie mi się podoba. Dodałam piosenkę Seleny. Mam nadzieje, ze tobie również się spodoba. jakby coś to pisz śmiało

Moja kolejka nadal jest zamknięta.
Ale jak wykonam dwa pozostałe zamówienia wtedy ja otworze xd
Pozdrawiam Luna

4 komentarze:

 1. KURDE *_* CUUUDO <3 MASZ RACJE KAŻDY ZWIASTUN MUSI BYĆ INNY> TWÓJ JEST NVEIRNB#QREB <3 DZIĘKI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę, się bardzo, że Ci się podoba :)

   Usuń
 2. Podoba jednak wole dać do poprawki:) Bardzo przepraszam Cię za kłopot, ale sama nawet uważasz, że Ci się nie podoba. Więc jakie chciałam bym poprawki wysłałam Ci na pocztę. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy