7/04/2014

[157-159] Sun, sun!


"Paranoiczna nastolatka, której świat podziękował za przybycie ósmego czerwca '01. Typowa pesymistka, w szkole udająca tą najzabawniejszą. To, że się jej udaje to zasługa jedynie świetnej grze aktorskiej.
     Nie często można zobaczyć jak płacze, swe łzy woli wylewać w poduszkę. Często zapomina, że na świecie nie jest sama. Nie ma przyjaciół, bo każdy, o kim tak myślała okazał się dwulicową świnią.
     I jak tu nie być uprzedzonym do ludzi?!
     Z reguły kulturalna, aczkolwiek potrafiąca wykłócać się o swoje. Nie boi się wygłaszać swego zdania.       Przecież żyjemy w demokratycznej i wolnej Polsce. Jak takie bezmózgi mogą się wypowiadać, dlaczego ona nie ma mieć prawa?
     Z reguły ciekawska, nie skora do ustępstw. Za szybko przywiązuje się do ludzi i do przedmiotów. Jest wredna i nie ma tu żadnych usprawiedliwień. Szczera także bywa, a bycie miłym jest dla niej śmieszne i odrażające.
     Niech Pani usiądzie tutaj, Pani profesor. Wie Pani, że umiem na klasówkę. I uczę się na bieżąco!
     Ma słomiany zapał, ale są wyjątki.
     Jednym takim wyjątkiem jest gra na gitarze. Dziewczyna grywa od września, roku trzynastego. Pisać również nie zakończyła po miesiącu, lecz z bólem stwierdza, że żadna historia nie sięgnęła końca.
     Zdaje sobie sprawę, że jej prace nie są tymi z górnej półki, ale gdzieś w środku ma nadzieję, na to, że kiedyś znajdzie swą książkę na półkach sklepowych".

Tak, tak, jest to fragment z mej skromnej podstrony, a ja jestem Fiddy. Dlaczego Fiddy? Nie mam bladego pojęcia!
Zwiastunami zajmuję się od niedawna, bo od kilku miesięcy i nadal tworzę w MM, bojąc się przenieść do czegoś "większego". Mam nadzieję, że ten lęk minie.

A teraz nie będę was już zanudzać, tylko wstawię kilka moich prac:


Jak pewnie zauważyliście, kilka prac pochodzi z innej stronki, ale chyba to nie przeszkadza?

Fiddy x3

4 komentarze:

 1. Najlepszy 2 zwiastun a najgorszy (bo zawsze taki jest :P ) pierwszy ze względu na jakość gifów :D Życzę wytrwałości i powodzenia w tym co robisz. To świetna stronka wiem coś o tym :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak, wiem, ale cóż poradzić na jakość Maker'a?
   Oczywiści: dziękuje za rady, bo, jak zawsze zresztą, uczę się i uwielbiam, gdy ktoś mi pomaga!
   Fiddy x3

   Usuń

Obserwatorzy