7/08/2014

[161] Amnesia

Witajcie! Dzisiaj jestem niczym niesiona na skrzydłach, bo po szalonej przeprawie przez burzę wreszcie odebrałam moją płytę 5SOS i czuję się z tym cudownie. Jeśli uda mi się pojechać na koncert do Berlina to nie przestanę się jarać do końca życia chyba.
No, ale dość o tym, czas na kolejną porcję Biebera.  Zamówienie dla Ari

Nie miał był mroczny ani nic z tych rzeczy i raczej taki nie jest. Miałam ogromny problem z doborem muzyki, ale tak mam już od jakiegoś czasu. Musiałam chwilowo powrócić do czarnego boxa, ale to raczej jednorazowy wybryk. Jest jeszcze świeżutki, więc podoba mi się, ale czekam na opinię zamawiającej :)

1 komentarz:

  1. Gdy zaczęłam oglądać zwiastun to już w pierwszych sekundach wiedziałam że będzie cudowny i taki jest. Właśnie takiego go sobie wyobrażałam. Jeszcze ten moment z tabletką i nauką - ogromnie się ucieszyłam, że to zamieściłaś. A no i muzyka! mimo, że powiedziałaś iż miałaś ogromny problem z doborem jej to według mnie pasuje idealnie i nie wyobrażam sobie innej piosenki do tego zwiastunu. Co mogę jeszcze powiedzieć? masz ogromny talent i dziękuję za wykonanie go :) x

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy