9/14/2014

[188] Jungle

Hej Wszystkim ^^

Dzisiaj mam do oddania zamówienie dla Acrimonia, bardzo Cię przepraszam ,że musiałaś tyle czekać.
Mam też złe wieści. Mój laptop znowu się chrzani. A jako ,że ma już zepsuty monitor, klawiaturę i teraz 'pada' wątpię by nadawał się do naprawy. Gdy siądzie będę skazana na komputer stacjonarny siostry a nie wiem czy dam radę tam zainstalować SV. Ale jak na razie mimo potoku przekleństw co chwilę, jako tako działa więc staram się nie panikować. Może dam radę mimo wszystko jakoś wykonywać zamówienia.

Zamówienie dla ArcimoniaPo pierwsze wybacz tak długi czas realizacji zamówienia. (zabrzmiałam jak pani urzędnik haha). Zaczynałam robić ten zwiastun z milion razy i za każdym razem nie podobało mi się 'coś'. Zazwyczaj winna była muzyka :D. W końcu jednak natrafiłam na Jungle i od razu mnie natchnęło. Mam nadzieję ,że tobie także podoba się ten dobór muzyki i przede wszystkim zwiastun, który jest dość prosty ,ale chciałam by był dynamiczny i mroczny.

Moja kolejka zostaję otwarta. Tak więc do kolejnych zamówień.

13 komentarzy:

 1. Co ja mam powiedzieć, no? :(
  PIĘKNY, JAK ZAWSZE <3 <3
  Oby laptop działał jeszcze przez jakiś czas, bo lubię patrzeć na twoje prace *^*
  Pozdrawiam. ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje jak zawsze ^^ <3
   ohhh miejmy nadzieję xD

   Usuń
 2. Jejku! Strasznie mi się podoba. Jest to, co chciałam, żeby było zawarte. Kol taki wspaniały *,* Megan taka... krwista. Tak, chyba dobre określenie. Damon taki... idealny. i Kath, sukowata jak zawsze.
  Cieszę się, że zostawiłam ci swobodę z piosenką, bo jest F E N O M E N A L N A.
  Na początku włączam zwiastun, miałam za bardzo pogłośnione i takie bum! musiałam ściszyć, bo by mnie tata opieprzył. Ogólnie bardzo podoba mi się, że w całości często sa wampy, o co wręcz prosiłam, o te mordy. Tylko mam jedną uwagę, chyba zapomniałam o tym wspomnieć. Przepraszam bardzo. Chciałabym, żeby pojawił się taki jakby tytuł. Chyba na końcu, chociaż na początku też może być gdzieś. w sensie This Lust. Bardzo mi na tym zależy. Czy byłaby możliwość, żeby to jakoś dodać?
  Pozdrawiam,
  Szalejąca z radości, bo ma zwiastun na bloga Acrimonia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje ^^ Cieszę się strasznie ,że ci się podoba.
   Poprawię i wyślę ci link na meila :)

   Usuń
 3. Zwiastun jest cudowny i będę szczera. Masz talent! Twoje zwiastuny wyglądają na prawdę jak te filmowe! *o* Akcja opowiadania mnie zaciekawiła! Ładnie to wszystko zaprezentowałaś. :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej :)
  Na wstępie chciałam powiedzieć, że wykonujesz kawał dobrej roboty. Zwiastuny zrobione przez ciebie są na prawdę świetne i oglądając je chciałabym zobaczyć więcej. Prace mają to coś, swój własny styl i piękno ^^ Miło się ogląda w porównaniu co do nie których filmików spotykanych w internecie ;) Talent wyczuwam xD
  Założyłam bloga, co prawda nie ukazały się na nim jeszcze żadne rozdziały, ale przed tym chcę mięć wszystko dopięte na ostatni guzik, dlatego poszukuję jakiejś dobrej zwiastunowni i przede wszystkim kogoś kto dobrze zrobi owy zwiastun. Szukałam, szukałam i trafiłam tutaj, na twoje filmiki i co prawda wiem, że masz zamkniętą kolejkę ( o ile to aktualne ), to chciałam się spytać, czy może mam szanse na zwiastun w najbliższym czasie jeśli złożyłabym zamówienie? Bo po twoich filmikach nic innego mnie nie zadowala...
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za te miłe słowa :) Co do mojej kolejki to nadal jest zamknięta i dopóki nie oddam obu zamówień ,które przyjęłam nadal zamknięta pozostanie (myślę ,że przynajmniej jeszcze tydzień) do tego czasu nie przyjmuję nowych zamówień. Jedyne co mogę zrobić, to jeśli opiszesz mi o czym jest opowiadanie i kto w nim występuje (coś na wzór zgłoszenia) to powiem ci czy w czasie otwartej kolejki przyjmę zamówienie. Nie chcę ci dawać nadziei a potem odrzucić zamówienie.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Ogólnie opowiadanie jest o dziewczynie, która jest ciężko chora i niemal całe swoje dotychczasowe życie spędziła w szpitalu. Nie ma przyjaciół, nie żyje jak każdy, do tego dochodzą nadopiekuńczy rodzice, którzy nie chcą pogodzić się z choroba córki. Chciałabym aby w zwiastunie znalazły się właśnie fragmenty ze szpitala, czy to bohaterki, czy to rodziców z lekarzem ;) Na główną postać przyjęłam wizerunek Chloe Grace Moretz (nawet mam z dwa fajne gify jej w szpitalu), rodzice to obojętnie kto. Dziewczyna mimo to jest pogodzona ze swoim losem i jest radosna.
   Drugą główną postacią jest David ( wizerunek Stephen James ), który odsiaduje wyrok w więzieniu, ale odpracowuje winy jako "wolontariusz" w tym samym szpitalu co leży Emily. Z początku to ona będzie bardziej zainteresowana nim, później i on zwróci na nią uwagę. Cały czas oczywiście przewija się w tle jej choroba i wszystko z tym związane. Zaczynają ze sobą spędzać czas, najpierw na rozmowach, później jej się pogorszy i zdecyduje, że nie chce dłużej żyć szpitalem i on jakby pokaże jej świat na zewnątrz. Zaczną darzyć się głębszym uczuciem, chciałabym też jakąś scenę erotyczną ;) Jej rodzice nie będą tym wszystkim zachwyceni itd, na końcu główna bohaterka umiera.
   Dosyć szeroko to opisałam, ale wiem, że nie do wszystkiego znajdą się sceny i w ogóle, ale chciałam ci jak najjaśniej przedstawił całą historię ;) Wiem, że wizerunki nie są proste, ale chodzi mi ogólnie o blondynkę, ale już Davida musi "grać" Stephen James :D

   Usuń
  3. Od razu mogę ci powiedzieć ,że niestety nie przyjęłabym tego zamówienia. Głównie ze względu na Stephena ,który z tego co wygooglałam jest modelem i 'wkręcenie' go do zwiastunu jako głównego bohatera było by dla mnie niemożliwe tym bardziej ,że nie tworzę z gifów. Przykro mi.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  4. No szkoda, ale okej :)

   Usuń
 5. wow. ten zwiastun jest niesamowity.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogę o coś zapytać? ;_;
  Jak nazywa się ta dziewczyna z twojego opowiadania?
  Cały czas jej szukam i nigdzie nie mogę znaleźć...
  I kiedy rusza ten twój blog?
  Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy