10/05/2014

Podsumowanie stażu

Spóźnione niczym PKP, ale jesteśmy tu, aby naszym surowym okiem podsumować staż Lusieeek.

Lean: Twoje zwiastuny są naprawdę dobre. Widać, że dbasz o to by całość była dobrej jakości. Z tego co udało mi się dostrzec przestrzegasz wytycznych przedstawionych przez zamawiającego. Ilość przyjętych przez Ciebie zamówień jest powalająca a jeszcze bardziej fakt, że wszystkie je wykonałaś. To naprawdę godne podziwu. Osoby które u Ciebie zamówiły były zadowolone. Nie boisz się wyzwań, przyjmujesz nawet skomplikowane i naprawdę trudne zamówienia.  
Luna: Robisz zwiastuny w WMM i myślę ze to jest błąd. Powinnaś zrobić krok do przodu i zmienić program na jakiś lepszy. Masz potencjał do robienia filmików i należy go wykorzystać. To jest rada na przyszłość. A co do twojego stażu. W tych pierwszych zwiastunach strasznie podobają mi się napisy. Co do reszty też jest okej. Widać, że zrobiłaś postępy, zamówienia z ostatniej notki są dobre. Ludzie zamawiają u Ciebie i są zadowoleni. Dzisiaj mam dobry humor i dlatego nie będę za ostra, więc jestem na tak, ale pomyśl o zmianie programu 
Spectrum: Muszę przyznać, że mam z Tobą niemały dylemat. Z pozytywów mogę napisać, że wykonujesz dużo zamówień i bardzo się starasz spełnić wszystkie wymogi zamawiających. Jednak jestem pełna obaw ze względu na to, że pracujesz już na kilku zwiastunowniach i po prostu martwię się tym, że nie będziesz miała czasu wszystkiego pogodzić. 

Demokratyczną większością głosów podjęłyśmy decyzję.


Witamy w załodze!

1 komentarz:

  1. Dziękuję. Co do programu - co już napisałam w notce następnej (pojawi się prawdopodobnie wieczorem, ponieważ obiecałam tak jednej z zamawiających) - nie mogę go zmienić. Dlaczego? Nie dlatego, że nie chcę. To dlatego, że mój komputer nie chce zainstalować żadnej wersji. Jest 32- bitowy, ale np. przy instalowaniu Sony Vegasa 10 32- bitowego wyskakuje błąd. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Może ktoś byłby mi w stanie pomóc?
    Co do "pracy" na innych zwiastunowniach bym się nie przejmowała - nie mają jakoś one zbytnio dużego zainteresowania na zwiastuny. Jednak czasami trzeba dłużej poczekać, bo najzwyczajniej w świecie jestem człowiekiem i potrzebuję czasami wolnego czasu. No i jeszcze doszła nauka, ponieważ obiecałam sobie, że w tym roku chcę mieć jak najlepsze oceny, gdyż planuję już, co chcę robić w przyszłości, ale do tego z pewnością potrzebuję wysokich wyników.
    Jednak nie zamierzam przez to zaniedbywać zwiastunowni. Jak już wspomniałam, notkę z kolejnymi zamówieniami dodam prawdopodobnie jeszcze dziś, jedynie jeszcze ostatni dokończę.
    Dziękuję za te słowa oraz przyjęcie mnie do załogi. Mam nadzieję, że was nie zawiodę.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy