12/08/2014

[230-231] For youHej wszystkim :) Jak już pewnie się niektórzy z was domyślili, jestem nową stażystką na Bajkowych Zwiastunach. Naprawdę się cieszę, że dziewczyny przyjęły mnie na okres próbny i mogę znowu działać. No tak, znowu. Miałam bardzo długą przerwę od robienia zwiastunów, ale to jest po prostu taka mała cząstka mnie, że nie mogłam się powstrzymać od wysłania zgłoszenia do naboru :D To teraz przejdę do przykładów moich prac.A więc to jest zwiastun do opowiadania, w sumie zrobiłam go,bo bardzo spodobała mi się fabuła bloga ;)  Robiony trochę czasu temu, ale nie jest zły. :)


Następny zwiastun, który chcę wam pokazać, to zamówienie, które wykonałam, gdy byłam stażystką na innej zwiastunownii. Wydaje mi się, że jest to jedno z lepiej wykonanych przez mnie zamówień. ;)

Mam nadzieję, że spodoba się wam mój styl :D I że oczywiście będziecie składać zamówienia. Jeśli ktoś chce obejrzeć więcej moich prac to zapraszam na mój kanał na yt :)
No to do następnej notki ;) ps. nie zapomnijcie, żeby składać zamówienia c:

4 komentarze:

 1. Wow. Naprawdę ładne prace *o*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej ^^ Po pierwsze plus za to, że tworzysz w SV no i za gif na początku, och jakże ja kocham ten film i książkę :D
  no ale dobra porozmawiajmy o zwiastunach haha to znaczy porozmawiam to będzie monolog :D
  Pierwszy bardzo mi się podoba, To jak połączyłaś sceny z muzyką, wszystko jest takie zwolnione, że chyba oddech też mi zwolnił hah :D naprawdę świetna robota
  Drugi mniej mi się podoba, Pierwsze co mi nie pasuję to zbyt duże napisy, mniejsza czcionka by lepiej wyglądała. Nie licząc właśnie napisów to jest świetny, koloryzacja bardzo dobrze dobrana. ^^
  Według mnie masz naprawdę talent i jak najbardziej nie mogę się doczekać twoich nowych prac :)
  Życzę powodzenia na stażu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no teraz już nie monolog, skoro odpowiadam :D
   dzięki, chociaż myślę, że scenę z samochodami dałam zbyt długo i tak się trochę ciągną, dla przeciętnego widza, może być to trochę monotonne c:
   w sumie jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście te napisy trochę duże są o,O
   czy ja wiem czy talent, bardziej bym to nazwała wprawą :D
   dziękuję, przyda się :>

   Usuń

Obserwatorzy