2/09/2015

[274] Zombie Boy


Jutro mam kartkówkę z polskiego, na którą nic nie umiem, ale za to skończyłam jedno zamówienie. To takie typowe. Na pewno wiem, że ostatnie zamówienie dodam dopiero w czasie ferii, które zaczynają się już w piątek, wohoo. Jednak już dzisiaj otwieram kolejkę, bo mogę ;)

Zamówienie dla Ginger
Szczerze to wyszło lepiej niż oczekiwałam. Merlinowi dzięki, że jednak zmieniłaś bohaterkę, bo wyszłoby o wiele gorzej. Trochę się tym zamówieniem jaram szczerze powiedziawszy i mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam ;)

6 komentarzy:

 1. Nie mogę zrozumieć, dlaczego robisz zwiastuny od końca i ci, którzy zamówili pierwsi czekają najdłużej. Według mnie to trochę nie fair.
  Ellie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie robię zwiastunów od końca. Niektóre zamówienia wychodzą mi szybciej, bo mam na nie jakąś koncepcję, a na inne potrzebuję trochę więcej czasu.

   Usuń
 2. Dziękuję, wyszło tak jak chciałam, a nawet lepiej. :D
  Chciałam, aby zwiastun na tego bloga był wyjątkowy i tak właśnie jest. Wybrałaś bardzo ładną kolorystykę i muzykę! Nie zrobiłabym tego lepiej. Dziękuję, że poświęciłaś swój czas na moje zamówienie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiastun bardzo mi się podoba. I wygląda na to że wpadnę ta tego bloga. :) Ciekawa kolorystyka, a muzyka dodaje niesamowitego charakteru. :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy