3/16/2015

[303-305] How we roll


Cześć! Jestem tutaj nową stażystką, która zapewne będzie bombardować Was piosenkami Hollywood Undead. Możecie mnie kojarzyć z blogów graficznych, takich jak: unfaithful-heaven, czy moje gallerygold. Coś o mnie? Hm, wypadałoby się jakoś przedstawić. Mam na imię Kinga i w tym roku stuknie mi osiemnastka, uczę się w liceum: typowy human ze mnie. Prowadzę kilka blogów z opowiadaniami, ale na innym koncie, bo spraw graficzno-filmowych nie mieszam z pisaniem. O, właśnie, filmy! Od kiedy zajmuję się zwiastunami? Szczerze mówiąc, jakiś rok temu próbowałam skleić zwiastun na swojego bloga, ale kiepskawo to wyszło i rzuciłam to w kąt. Jakieś trzy tygodnie temu ściągnęłam Sony Vegas Pro 13 i oto jestem! Więc... zwiastunuję sobie od trzech tygodni, zrobiłam trzy filmiki, które teraz wam pokażę, bo dzięki nim dostałam się na staż! Filmiki oglądajcie w HD, o!


To jest pierwszy zwiastun, jaki skleiłam po ściągnięciu Vegasa. Chciałam wypróbować, co i jak. Stwierdzam, że tak jak w grafice, złem wcielonym są dla mnie koloryzacje. Filmik robiłam późno i miałam słuchawki, więc muzyka jest za cicho. Ogólnie, jak na pierwszy raz... chyba nie jest źle, nie?

Mój drugi (s)twór, który zrodził się w Vegasie. Jako fanka Zmierzchu, musiałam coś z nimi zrobić. Z tym filmem miałam problemy, bo Vegas zacinał mi się w połowie zapisu i... umarł. Wersja robocza automatycznie mi się zapisała, ale za każdym razem zacinał się w tym samym miejscu! Myślałam, że szału dostanę. Tutaj pokombinowałam z dodaniem głosów i myślę, że nie wyszło tak źle. Tylko znów! Koloryzacja popsuła mi jakoś. Muszę nauczyć się z tym radzić.

No i ostatni filmik. Hollywood Undead w tle, a na filmie ścinki z Avril i Jesse. Mam nadzieję, że tego nie zepsułam. Ogólnie mi się podoba, tylko w niektórych momentach, jak we wcześniejszych, pojawił się problem z jakością. Hm, ale jestem zadowolona, jako tako.

No, to by było na tyle. Wiem, że dużo piszę, ale mam nadzieję, że przez to przebrnęliście. Jak wam się podobają filmiki? Myślę, że jak na trzy tygodnie pracy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej! Na koniec, tak, już na koniec, mogę napisać kolejka otwarta, przyjmuję zamówienia, więc chętnych zapraszam do mojej podstrony. 

Pozdrawiam,
kłaniam się nisko,
Mrs.Punk

2 komentarze:

 1. Wow. Zaskoczyłaś mnie i to pozytywnie. Spodziewałam się czegoś znacznie gorszego, a tu taka niespodzianka. :D
  Pierwszy zwiastun mi się bardzo podoba. Jest co prawda krótki, ale myślę, że jeśli będziesz miała zamówienia to się ''automatycznie'' wydłuży.
  Dwójka to chyba mój ulubiony. Nie dość, że Pattinson to jeszcze fajna kolorystyka i te głosy, które osobiście pokochałam w zwiastunach. *__*
  Trzeci jest również ciekawy, jedynie co zauważyłam to chyba bardziej wyróżniają się te problemy z jakością, bo obraz się rozmazuje.
  Życzę weny no i oczywiście powodzenia na stażu. :DDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow. Genialne zwiastuny, nie powiem. Strasznie podoba mi się pierwszy oraz trzeci. Ślicznie Ci to wychodzi, a ja z chęcią obejrzę więcej twoich prac. Zobaczyłabym też coś w nieco... jaśniejszej kolorystyce ;)
  Pozdrawiam i powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy