3/30/2015

[318] I'm an Albatraoz


Cześć! Nie wiem, co mnie podkusiło na tę piosenkę tu, na początku. Ogólnie stronię od takiej muzyki i nazywam ją "techno polo", ale nie mogę wyrzucić tego z głowy. Pomocy? Serio, potrzebuję pomocy, bo niedługo to coś zrobi z mojego mózgu zwykłą sieczkę xD 
Dziś mam zamówienie do oddania, więc grzecznie je oddam i sobie pójdę, bo nie będę tu marudzić. Nic ciekawego się nie działo, oprócz tego, że padam na twarz ze zmęczenia i z niecierpliwością wyczekuję tych świąt, choć wiele i tak nie odpocznę, bo jadę na chrzest. Po prostu cudownie. A blogów graficznych też zaniedbać nie mogę i fotoszopka trzeba otwierać od czasu do czasu! Bo się stęskni. 

Zamówienie dla Lol Lol
Widziałam już, że wstawiłaś zwiastun na bloga, więc mam nadzieję, że Ci się spodobał. Ja naprawdę jestem z niego zadowolona i... chyba nic więcej tu nie napiszę. 

Czekam na jakiekolwiek opinie. Jestem tylko stażystką i dopiero się zaprzyjaźniam w Vegasem, więc każda uwaga jest dla mnie na wagę złota, a wiedzę chłonę z niezmierną ciekawością. Kolejkę mam nadal zamkniętą, a  zamówienie dla Milo w następnym poście :) 

Pozdrawiam,
Mrs.Punk

4 komentarze:

 1. Woho. Śliczny zwiastun <3 *O*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun jest ŚWIETNY! Lepszy niż sobie wymarzyłam! Jest mega! Nie wiem jak mam ci dziękować!
  DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny!:o♥
  możesz mi powiedzieć w jakim programie robisz i gdzie go pobrałaś?C:

  OdpowiedzUsuń
 4. Powaliłaś mnie tym zwiastunem na kolana. wszystko jest idealne! ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy