4/07/2015

[326-327] Chameleon soulTrochę minęło od mojej ostatniej notki, ale zapewne każdy z nas ma niezły bajzel w szkole ^^. A ja po prostu nie wyrabiam się z niczym, czy to w szkole czy poza nią. Mam do oddania jedno zamówienie. Dodam też zwiastun, który zrobiłam jakiś czas temu na swojego bloga + kilka filmików z mojego drugiego kanału, których Wam nie pokazywałam, ale je dodam jedynie w linkach by nie robić bałaganu. Kolejka pozostaje zamknięta.

Zamówienie dla Teslie 


Muszę przyznać, że trudno mi się go robiło. Nie wiedziałam zbytnio jaka jest twoja wizja tego przyszłego świata i tych postaci nadnaturalnych. Mam jednak nadzieję, że Ci się spodoba. I filmiki z mojego drugiego kanału:
Pozdrawiam i do kolejnej notki. 
Lean

4 komentarze:

 1. Te zwiastuny są cudowne *.* Mogłabym je oglądać i oglądać! *O* Wow!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ykhym.
  +100 na początek, bo gif z Sherlocka XDD <3
  Ale zwiastuny to po prostu cudo <3 Wcześniej widziałam już zwiastun do twojego bloga oraz dwa filmiki, które po prostu zabrały moje serce *O* Jednak jak teraz zobaczyłam te dwa "Lydia & Stiles" jak i "Caroline & Lydia" to się zakochałam... Są przepiękne i w ogóle najelepsze *O*
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybacz, że dopiero teraz, ale miałam problemy z Internetem. Zwiastun jest cudowny i na pewno nie musisz się niczym martwić. Wizja przyszłości mniej więcej jest taka sama, ale naprawdę mi się podoba. Bardzo Ci dziękuje! Sceny Teresy i Iana są idealne! Dziękuje!
  Teslie.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy