4/18/2015

Podsumowanie stażów


Jak ten czas szybko mija. Nim się obejrzeliśmy nadszedł już czas na podsumowanie stażów Scary Reality i Mrs Punk. Obie dziewczyny są niezwykle zdolne i dały nam ciężki orzech do zgryzienia.

Mrs Punk

spectrum: Biorąc pod uwagę tempo w jakim się rozwijasz, jestem pod wielkim wrażeniem. Jestem pewna, że z czasem staniesz się jeszcze lepsza. Szybko wykonujesz zamówienia i myślę, że zamawiający też są zadowoleni. Tak jak pisałam, to będzie ciężki orzech do zgryzienia.
Luna: Wiem, ze przygodę z Sony Vegasem rozpoczęłaś nie dawno. Dla mnie jest zdumiewające ze w tak krótkim czasie tyle się nauczyłaś. Jak na razie w twoich zwiastunach brakuje mi jakiś ciekawych efektów, ale wiem, ze to z czasem przyjdzie. Podsumowując, strasznie szybko się uczysz i mam nadzieje, ze tak będzie zawsze.

scary reality

spectrum: Lubię Twoje zwiastuny. Stosujesz się do sugestii i rad. Masz również dobre tempo jeśli chodzi o czas wykonywania. Trzymasz się zamówienia no i ogólnie nie mam jakiś uwag, a przynajmniej nie przychodzi mi nic do głowy ;)
Luna: Bardzo szybko i często oddajesz zamówienia co jest bardzo ważne. Jeśli chodzi o jej jakość to jest zadowalająca. Nie ma do czego się przyczepić i oby tak dalej! Mówiąc krótko. Potrzebujemy takich ludzi w załodze.Decyzja jest bardzo trudna. Na początku, gdy nabór został otwarty pojawiła się również informacja, że przyjmiemy tylko jedną osobę. Jednak nie przewidziałyśmy wtedy, że nasza załoga uszczupli się o dwie osoby. Także z czystym sumieniem możemy ogłosić, że staż pozytywnie przechodzą scary reality i Mrs Punk :)
Witamy w załodze!


Zachęcamy do głosowania na Bajkowe Zwiastuny, w sądzie na zwiastunownię miesiąca! Za wszystkie głosy dziękujemy! [KLIK]

6 komentarzy:

 1. Gratuluję <3
  Dziewczyny robią rzeczywście świetne zwiastuny.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje ♥
  zdecydowanie, zasłużyły na to, aby być w załodze ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!
  Obie jesteście świetne i zasłużyłyście na bycie tutaj :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy