5/28/2015

[354-355] Good people

Jestem w ogromnej depresji pokoncertowej. Koncert 5SOS to najlepsze i najgorsze co może być. Eh, ale nie będę Was zamęczać moimi egzystencjalnymi rozterkami. Mam masę pracy, a właściwie czasu coraz mniej. Ale hej, poprawiłam dzisiaj matmę! Alleluja! Nie pozostaje mi nic jak zaprosić Was do oglądania tego, co na dzisiaj przygotowałam.

Zamówienie dla Mrs. Sykes
Szczerze to miałam kompletnie inny pomysł na ten zwiastun, ale wyszło mi coś takiego. Chyba nie wyszło tak źle? Trudno też było mi pokazać wątek nagrywania tych filmów. 
A tutaj taki mały dodatek do mojego fanfiction. Stwierdziłam, że ten cytat ze Skins idealnie je opisuje, więc nie mogłam się powstrzymać. Jest to też rekompensata za dwa miesiące oczekiwania na nowy rozdział. Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam (klik) 
Kolejka pozostaje zamknięta.

Jeśli macie jakieś pytania - ask 
Przypominam o głosowaniu na zwiastunownię miesiąca - klik

8 komentarzy:

 1. Nie dziwię ci się, że dopadła cię depresja po koncercie 5SOS. To musiał być wspaniały koncert ♥
  Pierwszy zwiastun wyszedł ci jak zawsze świetnie. Naprawdę widać, że opowiada historię tego opowiadania i, że wszystko ze sobą współgra.
  Co do drugiej pracy to masz rację. Wypowiedź Cook'a jest niemal stworzona dla twojego opowiadania. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Spectrum raz jeszcze bardzo Ci dziękuję za ten zwiastun. Dodałaś ten głos na którym mi tak zależało, męczyłaś się aby pokazać kręcenie filmików przez mojego bohatera, żeby jak najlepiej oddać tą część historii.. Wykonałaś fenomenalną robotę. Uwielbiam fragmenty z małą, skradłaś mi nimi serce i ten pogrzeb! Ah miałam ochotę się popłakać.
  To, że po raz kolejny mówisz o tym, że minęłaś się ze swoją pierwszą wizją trochę mnie intryguje. Jestem ciekawa twoich pierwszych zamiarów no ale cóż.. jestem zadowolona z tego zwiastuna! Spectrum jesteś świetna w tym co robisz :) Życzę Ci kolejnych świetnych zwiastunów. Trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze dla mnie jest to, że Ci się podoba <3 Dziękuję bardzo <3

   Usuń
 3. A i zaczynam czytać Twoje opowiadanie, które znalazłam własnie po tych zwiastunach do niego. Jestem po pierwszym i drugim rozdziale a już czuję się zakochana. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że zostaniesz stałym czytelnikiem :)

   Usuń
 4. Pierwszy zwiastun wyszedł ci genialnie i że aż zapytam skąd wzięłaś ten głos? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Głos pochodzi z serialu One Tree Hill :)

   Usuń

Obserwatorzy