8/18/2015

Podsumowanie Stażów


Nieuniknione zawsze musi nadejść. W tym przypadku jest to podsumowanie stażów Banshee i Kitty. Opinie o stażu pochodzą ode mnie, Lean oraz Sassy Girl.

Kitty

Staż w liczbach: 6 postów, w których znajdowało się 10 zwiastunów

Lean: Widzę u niej duży potencjał, jednak także wiele pracy przed nią. Sceny mają różne kadrowania, różne kolory (niektóre posiadają koloryzacje już z gotowych filmików) także napisy, które są za duże i psują efekt. . Dodatkowo miejscami sceny są za długie i nie pasują do szybkiego rytmu w tle, ich długość może także sprawiać, że zwiastun "przynudza". Jak widać moim zdaniem jeszcze trochę pracy przed nią, dlatego jestem na nie. 
Sassy Girl: Idzie w dobrym kierunku. Sceny, kadrowania, koloryzacje, napisy, które rzucają się w oczy i psuje efekt. W sumie nic innego nie mogę dodać, bo Lean napisała wszystko. Jestem na nie. 
spectrum: Od rozpoczęcia stażu zwiastuny bardzo się poprawiły, to jest kwestia niezaprzeczalna. Zmierza w naprawdę dobrym kierunku, ale nadal potrzeba tu praktyki. Według mnie szansa, którą otrzymała została wykorzystana bardzo dobrze, ale niestety jeszcze sporo pracy jest tu niezbędne. 

Banshee

Staż w liczbach: 6 postów, w których znalazło się 10 zwiastunów
Lean: Jej prace ogólnie mi się podobają, dba o to by koloryzacja pasowała do zwiastunu. Wszystko jest przejrzyste i na miejscu. Podoba mi się to, że dodaję głosy w tle, pilnuję by sceny nie były za długie i pasowały do muzyki, dzięki czemu zwiastun jest o wiele ciekawszy. Jedyna taka mała uwaga ode mnie dotyczy scen, w których postacie coś mówią/ śpiewają a nie jest to zmontowane tak jakby mówiły to do innej postaci, odbiera to odrobinę urok zwiastunu. Ogólnie jestem na tak :)
Sassy Girl: Na początku jak obejrzałam twoje prace mogłam minimalnie poprawić. Z każdą notką twoje pracę były coraz lepsze. I teraz naprawdę są dobre. Co do głosów się nie wyrażam, bo same mi kiepsko idą. I to w sumie wszystko co mogłabym napisać. Jestem na tak.
spectrum: Ten staż mogę zaliczyć do dość dobrych. Prace za każdym razem są chociaż odrobinę lepsze. Uczy się na błędach i słucha porad innych. Myślę, że mogę oddać swój głos na tak.


Podsumowanie 

Myślę, że wynik stażu jest już dość oczywisty, chociaż decyzja wbrew pozorom nie należała do łatwych. Bardzo dziękuję każdej z dziewczyn za włożoną w każdy zwiastun pracę. 

Niestety musimy pożegnać się z Kitty. Było nam bardzo miło, że zdecydowałaś się spróbować swoich sił właśnie na Bajkowych Zwiastunach i mamy nadzieję, że będziesz miło wspominać współpracę z nami :)

Staż pomyślnie przechodzi Banshee! Witamy w załodze!

9 komentarzy:

 1. O Boże! Wchodziłam na bloga co 10 minut i czekałam na ten post. Nie mogę uwierzyć, że się dostałam! To jest absolutnie niesamowity. Kiedy się tu zgłaszałam myślałam, że nie przejdę stażu, a tu taka niespodzianka. Bardzo się cieszę i niezmiernie wam dziękuję. Oraz powodzenia dla Kitty, które robi naprawdę dobre zwiastuny. Mam nadzieję, że się nie poddasz i będziesz dalej próbować.
  ~ Banshee xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że się nie poddam. Na razie robię sobie przerwę, tylko dokończę przyjęte zamówienia. Zajmę się swoim blogiem i szkołą, a kto wie, może zapisze się do innej zwiastunowni. Czas pokaże.
   Gratuluję Ci Banshee i życzę wiele zamówień (aby nigdy się nie kończyły)

   Usuń
  2. Kitty, na Dolinie Zwiastunów szukają nowych osób! Zapisz się, dziewczyny mają naprawdę świetną zwiastunownię.
   Gratulację, Banshee! :***
   Pozdrawiam, ZuZu.

   Usuń
 2. Szkoda, że Kitty nie przeszła stażu, bo według mnie naprawdę zasłużyła na to, żeby przejść (myślę, że Kitty będzie wiedziała o czym mówię). Niestety ja na tym niezbyt się znam, dlatego w pełni rozumiem ten werdykt. Oczywiście gratuluję Banshee - Ty także robisz świetne zwiastuny (chciałam nawet zamówić jeden u Ciebie, ale niestety kolejka już była zamknięta :/).
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, dziękuję za miłe słowa. Jednak postanowiłam zgłosić się na staż do doliny zwiastunów. Za kilka dni powinnam rozpocząć staż tylko oddam tutaj zaległe zwiastuny i to będzie wtedy mój ostatni post na bajkowych.
   Pozdrawiam
   kitty

   Usuń
 3. Cóż, uważam osobiście że dziewczyna ma ogromny talent (Kitty) i w pełni według mnie zasłużyła na miejsce w waszej załodze. Błędy które popełniała są drugoplanowe, bo najważniejsze jest chyba to, że w to co się robi wkładać serce i robić to z pasją i wtedy zwiastuny/prace mają "to coś" czego nie można lekceważyć przez to że kolory są źle dobrane, kadrowanie złe czy napisy za duże. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam ze swoją opinią, ale uważam, że jeśli klienci Kitty byli zadowoleni, to znaczy że wszystko jest jak najbardziej okej. Ja na waszym miejscu bym ją przyjęła, pozwoliłabym się jej rozwijać a nie być na nie bo przed nią długa droga. Ma talent więc osobiście myślę, że talent się szlifuje. Tak samo jakby wyrzucano nieoszlifowane diamenty, bo są niedopracowane ;) Mimo to, była to wasza decyzja, chciałam tylko powiedzieć, że nie zgadzam się kompletnie ze zdaniem autorek. I jeśli to czytasz Kitty, to nie pomyśl sobie, że lekceważę zdanie zwiastuniarek które cie oceniały. Po prostu wyrażam swoją opinię i krytykę. Ale powtarzam- NIKT NIKOGO NIE OBRAŻA ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy