9/15/2015

[437-438] Hurts Like Hell

 
Hej :D. Nie miałam w planach dodawać dzisiaj notki, ale jako że wczoraj udało mi się dokończyć pierwsze zamówienie, postanowiłam je od razu oddać. Kto wie, kiedy dokończę dwa kolejne. Mam nadzieję, że szybko ponieważ zamawiające i tak długo już czekają, wybaczcie.
Nie mogę uwierzyć, że za dwa tygodnie będę musiała już wrócić do szkoły, eh. Także przejdę już do zwiastunów.

Zamówienie dla Minette

Zwiastun zrobiłam do piosenki o którą prosiłaś, ale w innej wersji. Dość spokojnej w dodatku, mam nadzieję, że mimo wszystko ci się spodoba. Moim zdaniem dzięki tej piosence jest nie tylko odrobinę kryminalny ale i dramatyczny.

Zwiastun do Bestiariusz 


Zwiastun do mojego opowiadania, chyba najdłuższy jaki w życiu zrobiłam, bowiem trwa aż dwie minuty. Jest to zwiastun typu "zapowiedź zapowiedzi" bardziej skupia się na głównych bohaterach aniżeli na historii. 

Kolejka pozostaje zamknięta, do usłyszenia wkrótce.
Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Świetne prace! Aż chce się oglądać, cały czas w kółko. Zazdroszczę talentu <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć!
  Dziękuję za tak cudowny zwiastun. Naprawdę nie spodziewałam się, że ten zwiastun będzie identyczny z tym, który sobie wyobrażałam. Muszę też przyznać, że ta wersja Can You Feel My Heart pasuje dużo lepiej, co czyni ten zwiastun wyjątkowym. Dziękuję, że wstawiłaś tą wersję.
  Ogólnie mówiąc, jestem bardzooo zadowolona z twojej pracy. Jest po prostu idealna. Szczególnie ze scen z Holland i Stevenem, które wyglądają bardzo realistycznie.
  Świetnie sobie poradziłaś. Jeszcze raz dziękuję, za kawał dobrej roboty!
  Pędzę wstawić ten zwiastun na bloga.
  Pozdrawiam. xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy zwiastun trochę się dłuży, ale nie potrafię wskazać dokładnie dlaczego. Może to przez muzykę, ale w sumie nie jestem pewna. Drugi jest dłuższy, ale bardzo mi się podoba. Idealnie połączyłaś głos z muzyką, a sceny mimo, że nie są takie typowe (mam na myśli to, że nikt się na zabija, ani nic xD) to dorze pasują i mają charakter. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy awiastun genialny, jak zawsze, a piosenka wpasowała się idealnie. W dodatku Bring Me The Horizon tylko w takiej przyjemnej wersji <3
  A co mogę do drugiego? Jest to zdecydowanie jeden z twoich najlepszych!
  Wykonany perfekcyjnie, a co do bohaterów... Uwielbiana przeze mnie Emma Watson i najpiękniejszy na świecie Dominic Sherwood *O* <3 PIĘKNIE! XD
  Pozdrawiam i więcej takich prac:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Super prace :) W dodatku śliczny wygląd bloga. Czekam na kolejne wpisy ;) Może sama coś zamówię gdy będzie wolna kolejka? :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy