2/17/2016

[494-495] Emperor's new clothesPrzed chwilką wstałam i, tak jedząc sobie śniadanie, pomyślałam, że może wstawię post, bo samej mnie tu jakiś czas nie było. Mam ferie i jedyne co robię to pisze ff, robię zwiastuny, albo inne filmiki, oglądam seriale, czytam i śpię. Naprawdę konstruktywnie, tak wiem. ;)
Oddaję dziś dwa zamówienia, choć dziewczyny, które zamawiały już widziały prace, ale csii.


Bardzo podobny zwiastun już wam pokazywałam. Ta wersja jest zrobiona na prośbę icequeen, ponieważ fabuła jej opowiadania się lekko zmieniła. Dodałam tylko kilka scen, więc wielkiej różnicy nie ma. 
Tutaj był problem z muzyką, bo się zbytnio nie dogadałyśmy co do tej kwestii. Ostatecznie zmieniłam na tę piosenkę co chciałaś, choć mi bardziej pasowało z tamtą. Cieszę się, że zwiastun ci się podoba. ;)

Mnie osobiście te prace do gustu nie przypadły, ale zazwyczaj tak mam, że nie podoba mi się to co zrobię.
Moja kolejka jak najbardziej otwarta, jak wspominałam mam ferie, więc mogę spokojnie przyjmować zamówienia.
Jeszcze jedna kwestia mi się przypomniała, a mianowicie; ostatnio na Bajkowych jest jakoś tak cicho z waszej strony. Fajnie by było gdybyście się bardziej udzielali, pisali co myślicie o zwiastunach, a nawet krytykowali jeżeli czujecie taką potrzebę.
To by było na tyle moich wywodów.
Wracam do śniadania ;)

2 komentarze:

 1. Epicka kolorystyka!
  Compiler podoba mi się, mimo, że jest tam Justin za którym średnio przepadam, a muzyka pasuje wręcz idealnie. W drugim jest Luke, więc od razu praca mi się podoba, nie mówiąc już o tych elementach wiadomości, które wyszły ci genialnie. :D
  Ostatnio z nudów próbuje swoich sił w tworzeniu filmików, więc zdradzisz mi, skąd wyciełaś sceny w pierwszym i drugim zwiastunie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo ♥
   Zależy, o które sceny ci chodzi. Zazwyczaj wycinam z seriali, filmów, no i teledysków.

   Usuń

Obserwatorzy