3/31/2016

[509-513] Heart Vacancy


I hear your heart, cry for love.
But you won’t let me make it right.


Witam was,
Co wy na to bym w swoich notkach wstawiała kawałek piosenki? W sumie i tak to robię, ale czy słuchacie tego nie wiem. Znowu witam was w notce gdzie zwiastuny robiłam, gdy jestem chora albo mówię, że to ważna praca do zrobienia (do szkoły) podczas świąt. Normalnie brawa dla mnie. Ale zanim przejdę do zwiastunów czy ten gif nie jest piękny! MALEC IS REAL! Powiedzcie, że ktoś ogląda Shadowhunters i miał taki sam fangirling jak ja, gdy on zszedł i pocałował go. 


Zamówienie dla Wikaaa10
Szczerze? W kij nie wiedziałam jak to zrobić. A potem piosenka Ariany i bam powstało to. Myślę, że razem z piosenką to ładnie współgra. I Plotkara kocham ten serial. Jedyne za co siebie mogę tępić to te She, a nie Ona. Jednak stwierdziłaś, ze tak może być, więc tak zostawiłam.

Zamówienie dla Rosie Wright

Kolejny zwiastun do którego nie wiedziałam jak się zabrać. No ale udało się i jestem z niego zadowolona. Cieszę się, że miałyśmy kompromis z muzyką. Inna po prostu nie pasuje, gdyż cały zwiastun jest wolny.

Zamówienie dla mysykes

Najgorszy moment w robieniu tego zwiastunu był taki. Przeglądam odcinek The Fosters no spoko ekstra i bam widzę dwie podobne do siebie. I teraz pytanie, która to Maia. Ale udało mi się ogarnąć i mam nadzieję, ze dobrze. Ta piosenka kocham ją i Blackbeara ogółem.

No i  moje
Nie żeby coś, ale kocham ten filmik. I bym się nie zdziwiła gdybym ja nabiła te wszystkie wyświetlenia haha.

No i doczekaliśmy się pierwszego i ostatniego Multicouples Sasi. Szczerze wyszło kijowo, ale są momenty w których podoba mi się to. Jednak nie zrobię już czegoś takiego. Jedna para w filmiku mi pasuje.

Tak btw zmieniłam nazwę na drugim koncie na Forgotten Girl
KOLEJKA OTWARTA 
Pozdrawiam 
Sassy Girl x

P.S Jeśli ma ktoś pomysł jak zagadać do crusha to prześlijcie mi pomysły lmao

6 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o mój zwiastun to jest cudowny. Właśnie o to mi chodziło xd na początku się bałam, że źle wytłumaczyłam czy coś ale jak widać udało się xd Bardzo dziękuję i myślę, że jak będę potrzebowała kolejnego zwiastuna to zgłoszę się do ciebie :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aw dziękuje! I ciesze się, że ci się podoba ^^

   Usuń
 2. Bardzo pięknie dziękuję za zwiastun! Kurczę, mimo iż nie znałaś książki i filmu, na podstawie którego jest moje ff, stanęłaś na wysokości zadania! Awesome, chylę czoło. x

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję, jak mam być szczera to nawet ja tego nie widzialam xd Ale idealnie połączyłaś te dwie uwielbiane przeze mnie postacie. A co do tego tytułu to co tam, będzie tak pro elo zagranicznie ;D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy