5/04/2016

[524-526] Live fast, die young


Witajcie w ten słoneczny dzień! Jak wam mija? Pamiętajcie jeszcze 2 dni do weekendu! I coraz bliżej do wakacji. W sumie nie mam co się rozpisywać i przejdę do zamówień.


Zamówienie dla Patrycja Styles
Zwiastun robiło mi się dość szybko i wyszedł dobrze. I nawet sama siebie zachęciłam do czytania, a to nie częste. Poza tym jestem TEAM LOU nie ważne, że jeszcze nie czytam. Ona ma być z Lou! I dziękuje, bo ostatnio miałam chęć stworzenia czegoś takiego!

Zamówienie dla sacrum.

Nie jestem przekonana do tego zwiastunu. Spowodowane jest tym, że za mało filmów kryminalnych oglądam. ;-;

Zamówienie dla  Kinia0507

Oglądając to teraz nie jestem przekonana do piosenki, ale cała reszta mi się podoba. I miałam okazję zrobić z takich goal momentów>>

KOLEJKA OTWARTA
Pozdrawiam
Sassy Girl x 

10 komentarzy:

 1. Zwiastun, który dla mnie wykonałaś wyszedł lepiej niż sobie go wyobrażałam i powiem, że naprawdę mi się podoba! Jest zawarte w nim wszystko co będzie w opowiadaniu, więc mimo trudności dogadania się nam w tej sprawie zrobiłaś go po mojej myśli. Wyszedł świetny, bardzo za niego dziękuję!
  Odwalasz kawał dobrej roboty, nie przestawaj, bo to co robisz wychodzi Ci świetnie, oby tak dalej, a nawet jeszcze lepiej!
  x

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniały zwiastun <3 Oglądam go cały czas <333 Uchwyciłaś w nim całą fabułę, a scenki dobrałaś idealnie. Cieszę się że dzięki tobie to fanfiction stało się niepowtarzalne <33333

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiastun jest cudowny. Muzyka jest idealnie dobrana. Ogólnie streszcza on fabułę. Sceny są dobrane świetnie. Wszystko ładnie współgra. Dziękuję bardzo. Naprawdę mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy zwiastun to bomba! Obejrzałam go aż dwa razy, bo aż tak mi się spodobał. Jest w nim wszystko, a ta muzyka po prostu idealnie się przypasowuje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam się jeszcze zapytać o piosenkę z ostatniego zwiastuna. Podałabyś mi tytuł tej piosenki jeśli pamiętasz?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy