12/24/2013

[26-27] Kłamstwo zawsze wraca ze zdwojoną siłą.


Ogłoszenia: 

Zamówienia które zostały skierowane do mnie czyli Zbuntowanej oraz Moniki Musiałek dodam po świętach ponieważ zamówienia wpłynęły niedawno. Z nie cierpliwością czekajcie na jutrzejszą notkę Lei ponieważ to niespodzianka świąteczna. Stronka podczas świąt jest nieaktywna

Życzę Wam wesołych pogodnych świąt. Abyście spędzili je z ludźmi których kochacie. Wszystkiego Najlepszego i jeszcze raz Wesołych :). Do zobaczenia po świętach.
 ZWIASTUNY!

A więc tak późnym strasznie późnym wieczorem tak na prawdę to wczesnym rankiem dodaję dwa zamówienia które przejęłam od Brizzy. Tyle się naczekałyście więc nie chciałam aby to się ciągnęło dłużej. Niestety Brizza ma problemy i rozważa dalsze losy na tej stronce. Jaką podejmie decyzję uszanujemy to.

Zamówienia dla Jade <3

Z powodu godziny zwiastun mógł wyjść troszeczkę nie tak jak chciałam. Mam nadzieję, że sprostałam twoim oczekiwaniom. Muzyka jest nie ta co chciałaś ponieważ u mnie ten link nie działa więc byłam zmuszona wybrać "DNA-Little Mix" ale nie jest aż tak strasznie. Czekam na twoją opinię i informacje że odebrałaś zwiastun.Zamówienie dla Nana nanana:

Tutaj jak chciałaś jest bez napisów dlatego skupiłam się na jednym wątku czyli Hermiony. Oglądający nie zrozumieli by zwiastunu gdybym jeszcze umieściła tam Harrego. Wiec mam nadzieję, ze ci się podoba choć nie wykonywała go osoba u której zamawiałaś. Proszę o informacje że odebrałaś zwiastun pod postem i opinię.
Shilla.

4 komentarze:

 1. Vgrxfvjbsjknfgvhvsf ZWIASTUN JEST PRZEPIĘKNY ! To nic że jest dna bo ja od początku chciałam dna a mojej przyjaciółce to nie pasowało xd I poprostu to nic że jest dna ! Zwiastun jest boski. Dzięki <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i mam prośbe xd Wyślesz mi ten zwiastun na maila ? wickahoran@gmail.com

   Usuń
  2. I tak na końcu źle napisałaś xd To jest There is a hell przez 2 l xd

   Usuń
 2. Odebrałam zwiastun. Jest świetny ! Brakuje tylko trochę astorii, która jest w opowiadaniu ważna, ale nie szkodzi. Jest genialny i bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy