3/24/2014

[100 - 101] It's time

Witajcie! Dzisiaj wpadam do Was z moimi dwoma zamówieniami. Mam wrażenie, że wykonanie ich zajęło mi całą wieczność, Jestem z nich prawie zadowolona. Jak pewnie zdołacie zauważyć staram się ograniczyć ilość tekstu w zwiastunach. Jeśli się udaje, zastępuję je dźwiękiem, ale nie w każdym przypadku jest to możliwe.
wszystkie zwiastuny oglądajcie w HD!

Pierwsze zamówienie dla ♥Mrs.Tommo♥, które zostało przeniesione od Zoe. Myślę, że sprosta wymaganiom autorki.

 

Kolejne zamówienie dla Zuzanny Mierzejewskiej. Szczerze powiem, że jest to jeden z moich ulubionych zwiastunów, ale nie wiem jaką opinię wyrazi zamawiająca.


W tym momencie otwieram kolejkę, ale ze względu na naukę będę mogła przyjąć jedynie jedno zamówienie.
Przy okazji zachęcam do wyrażenia swojej opinii co do tego, kto ma zostać po stażu w zakładce "Podsumowanie". Konstruktywne i mniej konstruktywne opinie zostaną wzięte pod uwagę :)

Trzymajcie się!

PS. Pojawił się drugi rozdział na http://pozbawieni-jutra.blogspot.com/ Zapraszam Was serdecznie 

2 komentarze:

 1. Nie wiem co mam powiedzieć. Zwiastun jest zupełnie inny, niż go sobie wyobrażałam, ale to dobrze, bo jest po prostu fantastyczny. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam oglądałam go w kółko. Bardzo dziękuje. Jestem bardzo zadowolona, że jest czarno-biały. Wg mnie takie zwiastuny mają coś w sobie. Zdradzę ci tylko, że miałam pewne obawy z nim związane. Jednak dużo zmieniłaś, ale na lepsze. Miałaś racje. Ani muzyka, ani napisy zbytnio nie pasowały. Jestem zachwycona tym zwiastunem. Szczerze? Zwiastun wygląda, tak jakby był zrobiony do pełnometrażowego filmu. Bardzo ci dziękuje.
  P.S. Dam ci radę. Nie przestawaj robić zwiastunów, bo po prostu masz do tego talent. Mam nadzieję, że będziesz miała dużo zamówień i wiele pozytywnych komentarzy pod nimi.
  Jeszcze raz dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże ! Świetne ! *.* Przepraszam, że dopiero teraz dodaje komentarz, ale miałam problem z komputerem :) Po prostu nie wiem co napisać.. odjęło mi mowę... bardzo ci dziękuję...zwiastun jest wspaniały... właśnie tak go sobie wyobrażałam ♥ :*

  ♥Mrs.Tommo♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy