3/23/2014

[97-99] Widzę Detale.

MUZYKA

Tak bardzo przepraszam.
Nie było mnie tu troszkę, ale zaglądałam. Wiecie mam troszkę na głowie, szkoła, korki, teraz jakoś tak coś zamieszało się u mnie, remont. Ale nareszcie jestem! Miałam zamiar zrobić zwiastuny w Sony Vegasie ale jestem taka głupia, i żaden mi się nie podobał. Wiec zrobiłam w Windows Movie Maker.

Wykonałam tylko 3 zamówienia, ponieważ nie miałam sił więcej.

Martyna Styles. 
Kochanie dziękuje za to, że mi napisałam napisy. Nie miałam głowy to wymyślania, wiec <3
Nie wiem czy ci się spodoba, oczywiście miał wyjść inny, ale straciłam wenę i żadna moja praca mi się nie podoba; c

Wika Malik 
 Na początku zrobiłam zwiastun w Sony Vegasie, ale według mnie wyszedł mi ble fujj. ; /
Dlatego zrobiłam go w WMM.


FuckingDreamer 
Zwiastun po raz pierwszy zrobiłam w Sony Vegasie! Nie użyłam napisów bo według mnie były zbędne. Piosenka miała być Justin'a, jednak bardziej pasowała według mnie tak do tej koncepcji. Oczywiście mogę wykonać nowy, ponieważ to jest tylko próbka. ;) 


WIKTORIA STYLES proszę o odpisanie mi na email. Napisałam do ciebie. ;) 
Inne zamówienia dodam jak je zacznę i skończę, co nie wiem kiedy nastąpi ale mam nadzieje, że jak najszybciej. Upss głupia czcionka mi się rypie -,- 

Umm, 26 marca jest koniec stażu dziewczyn! Po lewej stronie, będzie karta "Podsumowanie" Macie czas do 26 aby napisać według was kto ma zostać a kto odejść, oczywiście weźmiemy z Agatą to pod uwagę. Dziękuje za te kilka minut :) 


EDIT! 
SŁUCHAJCIE KAŻDA KTÓRA U MNIE ZAMAWIA MUSI PISAĆ MI NAPISY, BO JA NIE WIEM O CZYM JEST DALEJ BLOG I NIE WIEM JAK MAM JE UKŁADAĆ! NASTĘPNYM RAZEM ZAMÓWIENIA BEZ NAPISÓW NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE!

Cała reszta mnie nie obchodzi wcale
I tak gram jak chcę
I chyba zawsze grałem
Na pewno jakaś część we mnie mówi, że detale
W tym szarym świecie wciąż błądź, albo miej detale <333

5 komentarzy:

  1. Dziękuje za zwiastun. Jest piękny, nie potrafię nawet opisać słowami jak bardzo mi się podoba. Wiedziałam, że będzie fajny ale nie spodziewałam się ze aż tak. Bardzo bardzo dziękuję za wykonanie tak zajebistego zwiastuna . <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej zwiastun jest idealny. Tylko czy mógłby być trochę dłuższy ? I czy dałoby radę wkleić na końcu jakaś pare calujacą sie, przytulającą. Pózniej Kaye jak płacze i Nialla jak płacze i pózniej napis "Nie każda historia ma swój happy end" ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Hejka mam prośbę. Mogłabyś podać nr gg lub e-mail? Mam do ciebie kilka pytań. Byłabym wdzieczna :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy