4/13/2014

[112] Break Me Shake Me.


Hejoo! Ja tak na krótko dziś (praktycznie tak jak zawsze xd). Noo więc...

Od Autorki: Wiem, wiem chciałaś z napisami, ALE jakbyś zobaczyła z nimi, to założę się, że byś padła ze śmiechu, bądź z przerażenia.. Muzyka- miała być inna, no ALE (znowu) - nie pasowała dla mnie. Hmmm na początku jak chciałaś masz jakieś gadanie. Ogólnie robiłam go dwa razy, myślę, że nie jest taki zły. Cóż.. Mam nadzieję, że się podoba ;) PS aa i bardzo śpieszyłam go zrobić, że na śmierć zapomniałam dać swojego Nicku na końcu czy tam gdzieś, więc jeśli możesz to na górze zwiastunu napisz, że ja go wykonałam xd.

Kolejka jest zamknięta i resztę zamówienia wykonam za tydzień, bo mam bardzo mało czasu. Z góry przepraszam. xoxo.

12 komentarzy:

 1. Kocham cię Koko (Gabi), ale wybacz :( . Zwiastun mi się nie podoba. Nie wiem, co ma wspólnego dobro na początku. Tam panuje zło, poszukiwanie Harry'ego, który szuka tych Horkruksów. Myślałam, że dodasz tam takie wątki, że śmierć czyjąś itp. a tu nic ;/ Szczerze gdybym była czytelnikiem, nic bym nie zrozumiała z tego zwiastunu jaki to ma przekaz. Chodź jestem tego FF autorką, to sama wiem. Chciałam, aby na końcu było, że dwójka bohaterów umiera. Coś w tym stylu ;//

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam musi być ciemność, zło, smutek, śmierć. Piosenka też ;/ Wiem, wybrzydzam czy coś, ale po prostu nie podoba mi się ;// Wybacz ~Kelsey Johns

   Usuń
  2. No cóż... nie napisałaś mi tego.
   No nie powiem, że jest to mój najlepszy zwiastun, to na pewno.
   Lecz choć trochę mam nadzieję, że jednak jakaś cząstka Ciebie go polubi, spodoba Ci się i go opublikujesz:) (w sumie to nawet musisz/trzeba bo takie są wymagania xd)
   Wybaczam. xx

   Usuń
  3. Że co? Ma publikować coś co się jej NIE PODOBA i coś co SPIEPRZYŁAŚ, coś co NIE PASUJE do historii bloga ani do OPOWIADANIA? Czy wyście tu powariowały na tej zwiastunowni? Kim wy niby jesteście? Ekspertkami? Powinnyście szanować te osoby, które zamawiają a Koko powinna teraz po prostu poprawić ten zwiastun. Z tego co wyczytałam Kelsey podała Ci piosenkę, którą wybrała więc bez względu na to czy ci się podoba czy nie jako osoba "pracująca" tutaj masz wykonywać swoją robotę i robić to o co prosi cię zamawiający.

   Usuń
  4. Tak, ale dziewczyny robią tutaj zwiastuny dłużej i wiedzą co lepiej pasuję z czym. To one robią zwiastuny i mają prawo wprowadzać jakieś poprawki, bo na tym się znają. Osoba zamawiająca też powinna podziękować, wiecie ile zajmuję zrobienie zwiastuna żeby był zadowalający, a wy sobie przychodzicie, oglądacie i opinie wystawiacie. A nie wiecie ile to każdy musi wkładać siły, czasu. I dziewczyny robią to z własnej nie przymuszonej woli nie chcą za to nic. Wiec uszanujcie to, a nie od razu jakieś wielkie pretensje

   Usuń
  5. Anonimie, spokojnie, bo nie ma co się denerwować przed świętami :)
   Każdy zamawiający ma prawo nie przyjąć zwiastunu, jeśli się on mu nie podoba i poprosić o poprawkę (odsyłam do regulaminu) Wszystko można z nami załatwić, serio.

   Usuń
  6. Po pierwsze mój drogi anonimie (ten z góry, pierwszy) to ona nic tam nie wspomniała, abym go poprawiła, no sorry.
   Po drugie wejdź sobie w moją zakładkę 'Koko'. Pisze tam jasno i wyraźnie, w wymaganiach: 'OPUBLIKOWANIE ZWIASTUNU NA BLOGA', jeśli osoba do tego się nie przystosuje to widocznie nie ma szacunku (jakiegokolwiek) do mnie. Zwiastun nie robi się w dziesięć minut, czy sekund. Osobiście ten zwiastun robiłam dwa razy, bo jakieś dwie i pół godziny. No chyba to by było nie na miejscu jeśli by go nie wstawiła:) No, ale cóż... zrobi jak uważa..
   Ja na prawdę się starałam.
   Achh i dodać do tego jak szukałam materiałów, to myślę, że jak połączy się to wszystko i z tamtym nie udanym i z tym to wydaje mi się, że wyjdzie gdzieś w sumie... sześć godzin.
   Dobrze może i faktycznie powinnam się dostosować do tego co chciała, ale jak napisał anonim (niżej) to my bardziej wiemy co do czego lepiej pasuję:)
   K.

   Usuń
 2. Moim zdaniem wpieprzacie się tam gdzie nie trzeba mówię tu o wszystki poza zwiastuniarką a zamawiającą. To ich sprawa jak to załatwią. Nie trzeba do tego osób trzecich. I po co te nerwy? Sama układałam do tej zwiastunowni regulamin i najlepiej wiem co i jak. A więc:
  1. Zamawiający nie musi przyjąć zwiastunu.
  2.Ma prawo do poprawki w ciągu 5 dni od dodania notki.
  3.Na pierwszym miejscu jest ogólny regulamin a nie wymagania zwiastuniarki.

  Więc wybacz Koko ale jeśli dla autorki nie podoba się zwiastun może go nie przyjąć. Pomyśl to trochę lekki paradoks jak zwiastun się nie podoba a trzeba go dodać. Ty kupujesz bluzkę jak ci się nie podoba?

  Co do anonima i ogólnie do wszystkich zamawiających i krytykujących. Mamy lekkie ograniczenia co do zwiastunów. Mówię mamy bo też mam w tym dość spore doświadczenie. Autorka chcę taką muzykę takie gify i takie napisy. Autorki czasami nie wiedzą jak to wyjdzie bo nie są w tym doświadczone i musimy to zmienić aby wyszło lepiej. I co z tego mamy? Czepianie się, krytykowanie, że jest do dupy! Gdy nie zmienimy nic to też krytykujecie, że nic nie robimy. Trochę pomyślcie!!!!!! I zastanówcie się.

  I nie czepiajcie się do nie swoich prac!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzę się z Rudą. ;)
   Zresztą w regulaminie jest jasno napisane, że zwiastun się przyjmuje ale nie musi. Koko się starała.
   U mnie gdy komuś nie podobał się zwiastun to go poprawiałam i nie było kłótni. Wiec zachowajcie opinie dla siebie, a dziewczyny rozwiążą to miedzy sobą!

   Usuń
 3. Ja szanuje prace Koko, i wiem, ze robi świetne zwiastuny, lecz .. ehh. Tak jak pisała "Ruda". Nie kupujesz bluzki jak ci się nie podoba prawda ? Więc napisze to delikatnie. Zwiastun piękny, ale nie przedstawia, tego co ja bym chciała. Jeśli Koko (Gabi) ma takie życzenie, bym napisała jej ponownie, może bardziej zaawansowanie opis to nie ma problemu :) Szanuje jej prace, bo wiem, że to nie 10 minut, bo sama robię, lecz nie aż na takim poziomie zwiastuny. Dlatego chcę zamówić u niej. Mam nadzieje, że nikogo nie obraziłam moimi słowami, a 1 anonim powinien być ciut bardziej wyrozumiały. Nie wiesz jaka to ciężka praca, więc się nie wypowiadaj ;* . ~Kelsey . + Nie wstawię zwiastunu, bo liczę na poprawkę ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co wy macie z tym, że nie wiem jaka to ciężka praca. WIEM. Robię bardzo dużo zwiastunów, WIEM ile czasu to zajmuje.

   Usuń
  2. Właśnie, więc powinnaś/eś uszanować ich pracę :)

   Usuń

Obserwatorzy