6/11/2014

PODSUMOWANIE STAŻU

Spóźnione niczym polskie koleje, ale jest! Nadeszła wiekopomna chwila podsumowania stażu!


Ten staż z pewnością był pełen zawirowań. Niektórzy nie do końca się z niego wywiązali, a innym przeszkodziła awaria sprzętu, ale co to dla nas! Zostali najwytrwalsi ludzie pełni zapału do pracy. Zacznijmy więc naszą ocenę

Susan:
Bella : Już od samego początku mówiłaś, że nie przejdziesz. Ohh jednak los się uśmiecha. Cieszę się, że dołączyłaś do nas. Widać po twoich pracach, że są coraz lepsze. Jestem szczęśliwa, że tak zmieniłaś swoją pracę na dużo lepszą. Zrobiłaś ogromne postępy u nas na blogu. Jesteś świetna!
Spectrum: Z pewnością zmianą na dobre było przejście z mm do vegasa. Jesteś chętna do nauki nowych rzeczy i starasz się korzystać z danych Ci rad. Mam nadzieję, że uda Ci się zażegnać problemy z programem jakie miałaś, bo wiesz zawsze może się przydać ;)

Luna:
B: Twoje pracy z dobrych przeszły na niesamowite! Robisz wspaniałe postępy! Nie wiem już sama co mam napisać. .. Oh zawsze trudno mi się ubera słowa. Świetnie dobierasz gify/ fragmenty. Muzyka perfekcyjna za każdym razem a efekty cud malina *.*
S: Lubię Twoje prace, starasz się je dopieścić jak tylko się da i po kilka razy wrzucasz je na yt, aż wreszcie Cię zadowolą (mi by się nie chciało). Byłam podczas stażu Twoją "opiekunką" (mam nadzieję, że chociaż trochę się spisałam), więc będę bardzo subiektywna. Lubisz wykorzystywać nowe rzeczy i wiem, że nie staniesz w jednym miejscu i wciąż będziesz się rozwijać.

Avada:
B: Przykro mi, że nie wstawiłaś żadnego zwiastuny. Pisałaś coś mi tam, ale do końca nie wiem o co chodziło. Niestety nie wiem co mam napisac.
S: Avado, co my mamy z Tobą zrobić? Nie wywiązałaś się ze stażu, nie ma z Tobą kontaktu, a zamawiający pukają drzwiami i oknami. W tej sytuacji nie zostaje nic tylko dyscyplinarka.

I oto nadeszła ta wiekopomna chwila. Do załogi dołączają...


SUSAN I LUNA!

Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu zamówień i braku awarii sprzętu ;)Do osób, które złożyły zamówienie u Avady: Ciągle staramy się skontaktować z nią. Jeśli nie uda się to nam, zamówienia zostaną rozdzielone między załogę. 

7 komentarzy:

 1. Oh yeah !!!! Ciesze się bardzo ze zostaje w załodze. Nie mogłam doczekać się decyzji xd Nie wiem co napisać ;p Chciałabym podziękować Spectrum, byłaś świetna opiekunką, dziękuje Ci, za to ze moje prace stały się lepsze. Dziękuje ze mi wszytko tłumaczyłaś i to w prawdzie dzięki tobie przeniosłam się do vegasa z czego Ci bardzo dziękuje, bo byłam to świetna decyzja :D
  I co więcej ? Mogę tylko powiedzieć, ze moja kolejka jest teraz otwarta i zapraszam do składania zamówień ;p
  ~Luna

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Czy mógłbym swoje zamówienie zmienić do jakiejś innej autorki? Bo Avada raczej się nie pojawi..

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, a więc. Jestem naprawdę zaskoczona, myślałam, że przyjmiecie tylko jedną z nas, a tu prosze. Muszę pogratulować Lunie, że również się dostała. Co mam jeszcze powiedzieć. Jeszcze to do mnie nie dociera, że udało się i będę robić zwiastuny u waszego boku. Co do was dziewczyny. Już to mówiłam, ale powiem jeszcze raz. Bardzo dziękuję za wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Otworzycie jeszcze nabór? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak narazie nabór pozostaje zamknięty :)

   Usuń

Obserwatorzy