7/26/2014

[165] Raise Me Up

Hello ^^
Jak tam wasze wakacje? Wokół słyszę jęki, że już minęła połowa. Uśmiecham się wtedy szatańsko, bo w końcu ja mam jeszcze przed sobą dwa miesiące spokoju. :D
Piosenka której link wstawiłam, to moja oficjalna wakacyjna nuta. Nie jest może typowo wakacyjna, jednak we mnie wzbudza sentyment do tegorocznych wakacji.

Tak więc zaczynamy.
Zwiastun dla Clifford. Big Red Dog., pierwszej osoby która u mnie zamówiła. Dzięki czemu pozostanie u mnie w pamięci. ^^Chciałam by ten zwiastun wyszedł jak najlepiej. Chciałam tego tak bardzo ,że chyba popadłam w obłęd. Miałam trudności ze znalezieniem scen. Tak jak wspominałam wcześniej, źle się czuję ze zwiastunami gdzie występują muzycy. Ogólnie, nie czuję się jeszcze pewnie jeśli chodzi o zwiastuny, ale tego rodzaju szczególnie. Nie dodawałam tekstur i overlayów bo mi nie pasowały tutaj.
Nie wiem czy autorka opowiadania miała taką wizję. Na szczęście może napisać o poprawę zwiastunu. Oczywiście bez problemowo to zrobię..
Nie wiem czy nie  jest za mało mroczny, i czy nie jest zbyt mało ukazane o czym jest opowiadanie.
Mam też jedno "ale". Nie podobało mi się to ,że nie miałam kontaktu z zamawiającą. Na szczęście udało mi się samej znaleźć sceny. Także czekam na opinię autorki opowiadania :)

6 komentarzy:

 1. Zakochałam się w tym zwiastunie, boże świetny *-* Chciałabym zamówić u Ciebie, ale nie wiem czy osoby takie jak: Harry Styles, Ross Lynch ci będą odpowiadać, bo są oni tak jakby pierwszoplanowymi bohaterami. Byłaby szansa, że dałabyś radę zrobić z nimi zwiastun? Bo strasznie bym chciała u Ciebie zamówić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz na mojej podstronie, zobaczę o czym jest opko i czy dam radę zrobić zwiastun i wtedy dam ci znać od razu :)
   i dziękuje bardzo, :)

   Usuń
 2. Przepraszam, że nie odpisywałam, ale wyjechałam za granicę i bardzo trudno mi wejść w internet. :(
  Co do zwiastunu... Kurde no... Jakby to powiedzieć... Ym... WYSZEDŁ CI IDEALNIE! O MÓJ BOŻE! Uwielbiam! <3 <3 <3 Nawet nie wiesz jaki on jest cudowny! <3 A te sceny z Michaelem i Arianą razem <3 O Boże! Kocham! <3 <3 Jesteś wielka! <3 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, ok ^^ rozumiem. Bardzo się ciesze ,że Ci się podoba :D i miło mi ,że u mnie zamówiłaś i mogłam go dla Ciebie wykonać. :D

   Usuń
 3. Świetny! Mogę wiedzieć, na jakim programie tworzysz?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy