8/07/2014

[170 - 171] This is everything I didn't say

Witajcie ludziki,
dzisiaj przybywam do was z dwoma zamówieniami! Dla Olivii i Swaggy. Mam nadzieję, że jesteście zadowolone z zwiastunów, to, co mam konkretnie wam do powiedzenia jest pod danym zwiastunem ;)

Zwiastun dla Olivii Lovebug 

 Podoba mi się ten zwiastun, jednak nie wiem, czy Ty sobie tak to wyobrażałaś. Ten dłuuugi opis, który napisałaś, dodałam jako napisy tylko w bardzo skróconej wersji, z resztą sama zobaczysz. Kolorystykę całego zwiastunu zrobiłam czarno-białą, ponieważ jak wcześniej zrobiłam, żeby Malia miała jasne kolory, to ze sobą zbytnio nie grało. No i jeszcze tylko dwa gify znalazłam Louisa z tymi tatuażami itp. W każdym razie liczę na Twoją opinię :)

Zwiastun dla Swaggy

Ten zwiastun również mi się podoba. Przede wszystkim piosenki ♥ W każdym razie trochę zmieniłam to, co napisałaś i opis opowiadania dodałam jako napisy, a potem jeszcze kilka napisów i gifów z bohaterami. Szczerze nie do końca to wszystko rozumiałam, bo było to pogmatwane o.O W każdym razie udało mi się. Za przyjaciół dałam chyba czterech celebrytów, których akurat miałam pod ręką, a tą złą zagrała Perrie Edwards - blondynka z różowymi końcówkami, dwa kolory, które chciałaś ^^ W każdym razie liczę na szczerą opinię :)

Edit: do piątku przyjmuję zamówienia, ponieważ przez weekend je zrobię, w niedzielę wieczorem oddam, a potem muszę przejść na urlop prawdopodobnie do końca już wakacji, ponieważ najpierw obóz, a następnie znowu do babci jadę...

PS. Rozumiecie, że już ponad miesiąc trwają wakacje?! Jeszcze tylko 24 dni i do szkoły!

A więc do zamówienia!
Lusieeek (:

2 komentarze:

  1. Jejku *.* Ten zwiastun jest taki awwww ^^ taki dkfsldkfsdklf <3 Tak bardzo mi się podoba ;* Dziękuję ci bardzo, tak bardzo <3 ON JES IDEALNY! Dziękuję ci kochana <3 <3 <3 Kocham <3 <3 Aaaaa ;* Jesteś wielka ;* <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  2. OMG jest cudowny <3
    Nie mogę uwierzyć że tak szybko udało Ci się go zrobić *,*
    Bardzo dziękuje :*

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy