8/22/2014

Podsumowanie stażu


Nadszedł ten wyczekiwany moment podsumowania stażu Lean. Jesteście na to gotowi? Skoro tak, to lecimy.

Staż w liczbach:
Dodane notki: 5
Liczba opublikowanych zwiastunów: 7
W tym zamówień: 4
Statystyki dość imponujące.

No to teraz czas na wypociny adminek 

spectrum: Twoje zwiastuny są intrygujące i zachęcają do przeczytania opowiadania. Z tego co śledziłam zamówienia spełniałaś wszystkie wymagania, jakie Ci postawiono. Bardzo mi się podobają Twoje manipy (może też kiedyś się nauczę, kieeeedyś). Nie rozumiem czemu czujesz się niepewnie, jeśli chodzi o zwiastuny, bo są świetne. Stosujesz się do reguł i nie mam co do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Przyjmij ode mnie ten uroczy gif Deana.

Luna: Twoje zwiastuny są nie ziemskie. Podobam mi się jak przedstawiasz akcje i krwawe sceny. No bosko ! Wspaniale łączysz klipy. Nie kiedy nie można się połapać, czy dane osoby kiedyś grały razem. Bo tak jest to wszystko połączone ze sobą genialnie, ze trudno się zorientować. Muzyka, także świetnie dobrana, oddaje klimat zwiastuna. Wszystkie osoby, które zamawiały u Ciebie były bardzo, ale to bardzo zadowolone. Porada na przyszłość: musisz być bardziej pewna siebie. Twoje zwiastuny są genialne i nie masz się czym przejmować. Oby tak dalej ! A ode mnie masz Damona :dA teraz czas na nasz werdykt.

Droga Lean, witamy w załodze!4 komentarze:

 1. Aaaaaaaj ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  Właśnie odtańczyłam taniec radości, zapewne moja mama pomyślała ,że zwariowałam :D ♥
  Jejku D-z-i-ę-k-u-j-e dziękuje x100.. Nie dość ,że tyle miłych słów po których się rumienie to jeszcze Cas, Dean, Damon, Stiles ajjj ♥ jesteście cudowne.
  Niesamowicie się cieszę ,że mogę należeć to tak cudownego zespołu jak Wasz. Dziękuje.
  Ok idę dalej tańczyć :)
  Ps. Naprawdę przez noc obgryzłam paznokcie czekając na werdykt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Gdy przeczytałam że dostałaś się do załogi, szczerzyłam się jak głupia i krzyczałam "Jej! Wiedziałam! Wiedziałam! Lean najlepsza!" xD Oh, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko z mojej radochy :D Zasłużyłaś by znaleźć się w załodze. :*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy