12/22/2014

[236-237] Night Changes

Wreszcie wracam, ale nie wiem na jak długo. Wszystko przez to, że mojemu tacie zachciało się mieć szybszy internet. Teraz u mnie praktycznie przez cały czas go nie ma. Więc, gdy przez dosłownie chwilą zobaczyłam, że łaskawie internet wrócił, od razu postanowiłam dodać zwiastuny. Niestety tylko dwa - trzeciego nie zrobiłam całego. Ale te, które już powstały, zostały stworzone w VSDC Free Video Editor. A że program dopiero 'poznaję' nie są one na najwyższym poziomie, za co przepraszam. Ale uważam, że i tak są lepsze niż te z WMM. Nie przeciągając:

Zamówienie na Desire of destination

Początek mi się podoba, ale potem tak już trochę mniej... W każdym razie starałam się po kolei pokazać to, o czym mówiłaś. Niektóre gify pozostały kolorowe celowo. Niestety nie zauważyłam wcześniej, dopiero przed chwilą, że na końcu muzyka się po prostu zatrzymuje kilka sekund przed końcem. Jeśli będziesz chciała, postaram się to zmienić.

Zamówienie na Case - Zayn Maalik FanFiction 


Użyłam kilku piosenek - jak chciałaś. Również pojawiły się dialogi. Co prawda ja bym nie dodawała po środku dodatkowych bohaterów, ale prosiłaś. Ale podobają mi się te ostatnie sceny, z ostatnią piosenką. Pozwoliłam sobie wtedy do Niny dodać również "kwestie". Mam nadzieję, że popierasz moją decyzję. Ale w razie czego - mogę je usunąć.


Jak widzicie wszystko dzieje się aktualnie na szybko, nawet nie rozpiszę się dokładniej co do zwiastunów. Zamówienia możecie składać, ale nie będę przyjmować wszystkich i nie wiem, ile które mi zajmą czasu, bo internet może nadal wariować. Ale oby nie. W każdym razie w kolejce jak na razie mam jeden blog. No i jak zwykle proszę o szczere opinie, to naprawdę pomaga.
Pozdrawiam,
Lusieeek.

10 komentarzy:

 1. matko jest świetny dziękuje bardzo bardzo mocno<3
  jesteś kochaniutka :3
  jaka to piosenka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za mile słowa, ale to po prostu 'moja praca' :)
   Piosenka: Daughtry - Life After You :)

   Usuń
 2. Drugi zwiastun strasznie mnie się podoba *o* Tak bardzo zaciekawia! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w takim razie zapraszam na mojego bloga haha :) :*

   Usuń
 3. Hej :) Bardzo ładne zwiastuny, a drugi *,* Mam kilka pytań i było by mi miło gdybyś na nie odpowiedziała :)
  1.Czy w VSDC Free Video Editor w ustawieniach można zmienić na polski język?
  2.Jest prosty w obsłudze ? (jak dla ciebie)
  3.Czym się różni od WMM?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne :)
   1. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale ja korzystam z wersji angielskiej ;)
   2. Czy jest trudny w obsłudze, hmmm... wydaje mi się, że dla kogoś, kto nie mówi biegle po angielsku (czyli m. in. ja :)) początki mogą być trudne, ale ja powolutku wszystkie opcje przepatruję i wybieram te, które mnie interesują. Lecz tworzenie zwiastunów zajmuje mi w nim jak na razie dużo więcej czasu, ponieważ samych efektów napisów jest mnóstwo, a jak na razie zapamiętałam tylko 'fade in' i 'fade out', dlatego za każdym razem, gdy szukam jakiegoś innego efektu niż już te wymienione powyżej, muszę sprawdzać wszystkie, jakie są, aż w końcu wybiorę. No i to zajmuje trochę.
   No i jeszcze są sprite'y. To jak sceny, ale za każdym, gdy dodajesz np. nowy gif czy fragment, pojawia się nowy sprite. Ja przy pierwszym zwiastunie naprawdę miałam z nimi problemy, przy drugim już na szczęście mniej, bo wszystko starałam się uporządkować.
   3. Przede wszystkim daje więcej możliwości niż WMM. Na raz możesz ustawić nawet 10 gifów (bodajże), które będą w tej samej chwili lecieć. W MM muszą one lecieć po kolei. Napisy możesz ustawić gdzie chcesz, a w poprzednim tylko tam, gdzie pozwala dany efekt (zazwyczaj był to środek). No i ogólnie ma więcej efektów.
   Jednam na początek WMM jest dobrym programem ;)

   Usuń
  2. Mam pytanie (znowu) jak dodać napisy w VSDC Free Video Editor?

   Usuń
  3. Wchodzisz na sprite główny (1), potem przechodzisz do dalszych sprite'ów, gdy już jesteś w tym, w którym chcesz, klikasz na górze 'add object' i wybierasz tekst.

   Usuń
 4. Zwiastun jest niesamowity! ♥ Ale na końcu chyba pomyliłaś linki, bo nie jest on do mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, bardzo przepraszam, potem wstawię wersję poprawioną, dobrze?

   Usuń

Obserwatorzy