12/23/2014

[238 - 240] Christmas time


Nadszedł ten świąteczny czas, w którym wszyscy się objadają i zazwyczaj są jacyś milsi. Z tej okazji i My przygotowałyśmy dla Was drobny prezencik w postaci obrzydliwie świątecznych filmików :)

Luna:
Wesołych świat ! Udanego sylwestra, aby nadchodzący rok był lepszy od 2014. Dużo zdrówka, szczęścia miłości, spełnienia marzeń, śniegu. Żebyście mieli jak najwięcej czasu do rozwijania swoich pasji.
Spectrum
Chciałam Wam życzyć dużo zdrowia, szczęścia, pełno nowych pomysłów, jak najmniej powodów do bycia takim grumpy catem jak ja. Nie pozwólcie, żeby ktokolwiek Was zmienił. Pozostańcie sobą, a jak już stawajcie się tylko lepsi. Rozwijajcie swoje pasje, uśmiechajcie się dużo i otaczajcie się tylko dobrymi ludźmi. 
Whitegoody

Lean niestety nie udało się wziąć udziału w zabawie, ale przesyła Wam życzenia
Kochani, chciałam Wam życzyć byście te Święta spędzili w rodzinnym gronie, w spokoju i harmonii. By spełniły się wszystkie Wasze marzenia a pod choinką znalazło się to co sobie zażyczyliście. Życzę Wam śniegu, uśmiechu każdego dnia, sukcesów w szkole (najlepiej zerową ilość sprawdzianów), dla tych co studiują pomyślności w sesji. Dla naszych Drogich Zamawiających życzę radości z pisania, weny i nie wyczerpanych pokładów wyobraźni. A dla najcudowniejszej załogi w jakiej mogłam się znaleźć życzę by tworzenie zwiastunów przynosiło im jedynie radość a nie obowiązek. Wszystkiego co najlepsze Kochani :* 
Mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami i nie dacie nam odejść na emeryturę! Czeka nas kolejny rok nowych wyzwań, którym na pewno wspólnie podołamy.


3 komentarze:

 1. Wesołych! :D
  Ogółem to wszystkie zwiastuny są świetne!
  I sceny z Wrednych Dziewczyn w zwiastunie Spectrum. xD Jingle bells : P
  XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie zwiastuny są po prostu genialne! <3
  Wesołych świąt dziewczyny <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy filmik jest wyjątkowy na swój sposób i wszystkie są naprawdę wspaniałe. Wesołych świąt. <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy