1/09/2015

[249-250] Love me like you do

Cześć :)
Jak już wiecie, zostałam przyjęta na staż na Bajkowych, z czego,
nie ukrywam, jestem bardzo zadowolona. Poprzednia zwiastunownia, na
której byłam została zakończona, jednak nie chciałam zakończyć i swojej
'pracy', więc zgłosiłam się tutaj :) 
A teraz zwiastuny ^^
(Oglądajcie w HD)

Zwiastun wykonałam na własnego bloga. 

A tutaj mamy zamówienie z wcześniejszej zwiastunowni. Przyznam, że robiłam tego typu zwiastun po raz pierwszy i efekt końcowy całkiem mi się spodobał. A wy co o nim sądzicie? :)

I jak na razie to wszystko. Miło, by było, jeśli napisalibyście, czy podobają
się wam moje prace :) Podaję jeszcze mój kanał do yt, gdybyście 
chcieli obejrzeć coś innego. Kolejka otwarta, więc możecie składać zamówienia ^^
Miłego wieczoru c: 

4 komentarze:

 1. Ogólnie oba zwiastuny są dobrze zrobione, dodana koloryzacja, kadrowanie. Co już jest naprawdę świetne. :D Moim zdaniem koloryzacja jest kluczem do finalnego wyglądu zwiastunu :)
  W pierwszym zwiastunie pod koniec, gdy jest scena z karetką, widzę, że zastosowałaś trochę inne kadrowanie, co trochę nie wyszło. Mogłaś spróbować tą elipsę trochę zmniejszyć, albo bardziej spłaszczyć, żeby nie ucinały jej te dwa czarne paski na dole i u góry, ponieważ psuje to efekt :) Sceny są dobrze dobrane, jednak jak dla mnie trochę za długi, ale to dlatego, że ja lubię krótkie, treściwe zwiastuny (ostatnio zwiastun zrobiłam na 39 sekund, więc nie ma co się sugerować tym xD)
  Drugi zwiastun mi się zdecydowanie bardziej podoba, taki dynamiczny i szybko się sceny zmieniają :D Może i pierwszy zwiastun tego typu, ale jak dla mnie możesz zdecydowanie iść w tym kierunku, ponieważ super ci to wychodzi! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) Wiem, że nie wyszło z tym kadrowaniem, chciałam jakoś zasłonić jej głowę, no i wyszło takie coś :/ Co do długości, to też nie lubię tych dłuższych i starałam się to jakoś skrócić, jednak nie chciałam już nic więcej zmieniać :)

   Usuń
 2. Hate me! Moja droga! Na Creative Trailers uwielbiałam twoje zwiastuny, a teraz nic się nie zmieniło <3 Zwiastun pierwszy - powala. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówiłam już, że lubię czytać komentarze od ciebie? Nie? To mówię teraz :) Dziękuje ci bardzo ♥

   Usuń

Obserwatorzy