1/06/2015

Podsumowanie stażu Whitegoody


Dzisiaj przychodzimy z jedną szybką formalnością do załatwienia :)

Spectrum: Co ja się będę rozpisywać. Jesteś świetna i to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. Bardzo cieszy mnie, że wzięłaś udział w naszej notce świątecznej. Z regularnością nie ma też żadnego problemu, spełniasz oczekiwania zamawiających. Sądzę, że będzie nam się świetnie współpracowało.


Luna: Ja w ogóle nie wiem po co jest to podsumowanie. Przecież ta decyzja jest pewna tak jak to, że nasza zwiastunownia nazywa się Bajkowe Zwiastuny. Po pierwsze błędem było przyjmowanie ciebie na staż. Powinniśmy od razu przyjąć Cie jako autorkę :d Po drugie nie ma co tu oceniać. Robisz doskonałe zwiastuny. Wszyscy to wiedzą. Muzyka jest świetne dopasowana. Klipy łączą się ze sobą i mają sens. Oglądając ma się wrażenie ze jest to profesjonalna praca. Co ja gadam to nie jest wrażenie tyko prawda. Nie wiem czy jest coś  do czego można byłoby się przyczepić. Moja decyzja; Jestem na Tak ! Na bardzo TAK :dKrótko mówiąc: WITAMY W ZAŁODZE! 10 komentarzy:

  1. GRATULUJĘ <3 I witam w załodze ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Jej! Gratulacje Whitegoody <3

    OdpowiedzUsuń
  3. OMFG szczerze mówiąc trochę mnie zaskoczyłyście, bo się spodziewałam podsumowania trochę później :D Tak wchodzę i wow. Naprawdę dziękuję dziewczyny, super się z wami pracuje i mam nadzieję, że długo będziemy razem działać tutaj <3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy