2/01/2015

[269 - 270] Sweet Dreams

Muke af, bo czemu by nie

Dzisiaj osiągnęłam magiczną liczbę 50 subskrybentów na youtube, więc czemu by nie dodać notki? Nie no akurat tak się złożyło, że skończyłam jedno zamówienie, a nie lubię jak musicie na mnie długo czekać, dlatego oto jestem ;)
Ferie mam dopiero za 2 tygodnie, a w tym czasie czeka mnie debata, występ na superważnej gali i jakaś tona sprawdzianów i kartkówek, więc nie wiem kiedy wykonam pozostałe 2 zamówienia.

Zamówienie dla Take a Smile 
Sam pomysł bardzo mi się spodobał i uczepiłam się tego zamówienia. Oczywiście yt robiło mi problemy i miałam kłopoty z klipami, a teraz momentami popsuło jakość, to takie typowe. 
 Zamówienie dla Koneko
Zamówienie wykonane już jakiś czas temu i nieskromnie przyznam, że wyszło mi bardzo dobrze. 

14 komentarzy:

 1. Oba zwiastuny mi się bardzo podobają, ale nie wiem dlaczego w tym drugim przeszkadza mi 'Daisy została sprzedana'. Niby utkwiło w głowie, a jednak brakuje mi dalszego tekstu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem fanką minimalizmu w kwestii napisów w zwiastunach i według mnie jakieś inne byłby zbędne, ze względu na to, że wszystko zostało pokazane, ale rozumiem, że możesz czuć niedosyt :)

   Usuń
 2. Zwiastuny po prostu skradły moje serce, a pierwszy to w ogóle <3 NIESAMOWITE! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Omg. Nawet nie do końca wiem jak mam to opisać. Zwiastun jest cudny, boski, genialny! Jest tam wszystko co sobie wyobrażałam i szczerze zaskoczyłaś mnie pozytywnie. Wiedziałam, że będzie dobry, ale nie sądziłam, że aż tak. Muzyka pasuje idealnie, tak jakby była stworzona do tego filmu. Zwiastun ''Sprzedana'' widziałam już wcześniej, strasznie mi się spodobał i właśnie z bloga Koneko tutaj przyszłam. Dziękuje ci serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że przypadł Ci do gustu i mam nadzieję, że wena Ci dopiszę w pisaniu tej historii ^^

   Usuń
 4. Drugi zwiastun niesamowity. Aż zachęciło mnie do czytania tego bloga ;) Świetna praca. :D
  5SOS <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Biję pokłony. Widać u Ciebie ogrom pracy i dużo doświadczenia. Siedzę na tej zwiastunowni już jakiś czas i widzę w Twoich pracach ogromne postępy! Oczywiście znawca ze mnie żaden, ale jako czytelnicza jakieś zdanie wyrobione mam :)
  Gratuluję takich sukcesów i życzę Ci, żebyś nie zmarnowała swojego ogromnego talentu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. omg! Dziękuję bardzo! Nawet nie wiesz jak mocno się uśmiecham przez Twój komentarz! Dzięki takim osobom jak Ty mam jeszcze więcej weny do tego, żeby tworzyć i cały czas pracować nad moimi zwiastunami <3

   Usuń
 6. Strasznie spodobał mi się zwiastun drugi. *.* Jest fenomenalny jednym słowem i bardzo zachęca do czytania. Masz talent dziewczyno! :)
  P.S Czy bym mogła prosić o link do bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Adres do bloga znajdziesz w opisie filmu na youtube :)

   Usuń

Obserwatorzy