3/22/2015

[310-311] Oh Gravity


Cześć! To znowu ja. Przybyłam po niedługiej przerwie, bo w weekend miałam troszkę czasu wolnego i zajęłam się grafiką oraz zwiastunami. Zmajstrowałam jeden zwiastun wolny i mam do oddania pierwsze zamówienie. Poza tym, chyba nic ciekawego się nie działo, więc przejdę do filmików, które polecam oglądać w HD!


Zamówienie dla Emeli
Filmik robiło mi się dobrze. Myślę, że nie jest źle i ja jestem z niego zadowolona. Jakbyś miała jakieś zastrzeżenia to pisz, jednak mam nadzieję, że zwiastun się spodoba. 

A tu jest wolny z Taylor. Tay jest jedną z moich ulubionych wokalistek, więc musiałam z nią coś zrobić. Szczerze powiem, że nie wyszło tak, jak chciałam i ogólna wizja była inna. Wyszło, jak wyszło i myślę, że tragedii nie ma, jeszcze.

No i to by było na tyle. Tym razem nieco skromniej. Moja kolejka jest otwarta. Mogę przyjąć jedno zamówienie, ponieważ mam jeszcze jeden zwiastun do zrobienia.

Pozdrawiam,
Mrs.Punk

3 komentarze:

 1. Obydwa zwiastuny są wprost zachwycające ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się, nie musisz nic zmieniać. Wybrałaś dobre sceny aktorki, dziękuje bardzo! Również za dodanie muzyki, którą zaoferowałam. Jeszcze raz dziękuje! :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obydwa zwiastuny są super!
  A zwłaszcza ten drugi *_*. Kocham The Pretty Rockres

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy