6/21/2015

[367-369] The Monarchy


Cześć!
Ogromnie się cieszę, że mam już wakacje i w końcu mogę zrobić coś innego niż uczenie się.
Ile jest tu osób, które tak jak ja, z zapartym tchem wyczekują Teen Wolfa?
A może ktoś się wybiera w grudniu do Łodzi na Florence? <3
Miałam ostatnio przyjąć tylko jedno zamówienie, przyjęłam dwa, ale jedna dziewczyna zrezygnowała, więc ostatecznie wyszło mi tak jak na początku zamierzałam - jedno zamówienie. Ale skoro nie było mnie całkiem sporą chwilę, to nie chciałam aby ta notka była taka skromna, więc dodam jeszcze dwa zamówienia, które robiłam ostatnio, dla dwóch już dobrze mi znanych dziewczyn.

Zamówienie dla Havana


Trochę mi się zeszło, bo miałam problemy z naszą rudą bohaterką. Nie zrobiłam tego zwiastuna dokładnie tak jak chciałaś, ale mi się bardzo podoba i mam nadzieję, że tobie też przypadnie do gustu. ;)Wiktoria

Zwiastun robiło się przyjemnie i myślę, że wyszedł dobrze.

 icequeenTu jeszcze nie wiem jaka jest opinia zamawiającej zwiastun, ale myślę, że na materiały jakie udało mi się zdobyć, filmik wygląda całkiem w porządku.

I to by było na tyle.
 Moja kolejka zostaje otwarta i myślę, że przyjmę co najmniej 2, 3 zamówienia.
Mam teraz wakacje i mnóstwo wolnego czasu, więc myślę, że uda mi się wszystko zrealizować w najbliższym czasie.
No i w końcu wzięłam się za kontynuowanie bloga, więc jakby ktoś miał chęć to zapraszam. [Sleepwalking]

Pozdrawiam,
scary reality


6 komentarzy:

 1. The Royals ♥
  [367] Zdecydowanie najlepszy zwiastun z notki. Aż mnie zachęcił do przeczytania opowiadania :3 A tą rudą to chyba z Czarownicy kojarzę. Tylko, że tam była blondynką. Muzyka, koloryzacja, scena z TW - perfecto!
  [368] Ellie Goulding zawsze będzie mi pasowała do Shailene Woodley. Nawet nie wiem czemu, ale sceny z tą aktorką to tylko i wyłącznie z akompaniamentem piosenek Elki. Podoba mi się ogromnie, zwłaszcza to, że dodałaś do zwiastuna Milesa Tellera. Jak dla mnie Harry i Shai nie za bardzo współgrają, ale to pewnie dlatego, że nie podchodzi mi kompletnie Styles. Irytuje mnie, no ale cóż, niektórzy tak mają.
  [369] Lana ♥ Nie no, Twój dobór piosenek jest dla mnie błogim rajem. Ale znów ponarzekam na głównego bohatera. Justina nie lubię. Jedynie w Dangerze mi się podobał. Po prostu ma obleśne zachowanie (woda sodowa i te sprawy). Jennerki też nie lubię. JEZUS MARIA, jak ja nie toleruję niektórych gwiazd ;_; Pomsta do nieba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Omomom *-* zwiastun jest cudny, cudowny, najlepszy ^^
  Mimo, że nie jest tak jak chciałam wyszedł bardzo dobrze! ;)
  Wszystko tak do siebie pasuje... Bardzo Ci dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, z tej strony autorki Podziemia Zwiastunów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem stworzenia reklamy każdej z Zwiastunownii. Więcej informacji tutaj. Czekamy na Waszą odpowiedź :)

  Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy wraz z Zwiatunowym Kącikiem. Więcej informacji.

  Pozdrawiamy, blair and izzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugi zwiastun zdecydowanie najlepszy!
  Do pierwszego nie przywiązuję większej wagi, a w trzecim nie trawię poszczególnych gwiazdeczek. Robisz świetne zwiastuny.

  Natchnienia! ;3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy