7/07/2015

[379] Is there somewhere?


Ostatnio pokochałam panią z gifa powyżej i jeśli nie znacie jej twórczości, to polecam się z nią jak najszybciej zapoznać, nie pożałujecie. Zapewne w najbliższym czasie zrobię jakiś filmik z jej piosenką, gdy tylko znajdę odpowiednią inspirację. Dzisiaj bardzo szybka piłka, bo rano przyjęłam dwa zamówienia, a już oddaję jedno z nich. Gdy je przeczytałam, poczułam taki przypływ weny, że myślałam, że jeśli tego natychmiast nie zrobię to wybuchnę.

Zamówienie dla royalbadgirl

Przyznam szczerze, że ucieszyłam się z tego zamówienia, bo nawet czytam to fanfiction. Mi osobiście bardzo się podoba, ale czekam też na Twoją opinię. 
Jako, że mam jeszcze jedno zamówienie do oddania, kolejka jest zamknięta.

PRZYPOMINAM O OTWARTYM NABORZE - SZCZEGÓŁY TUTAJ 

5 komentarzy:

 1. Uwaga, rozpiszę się
  Jezu dziewczyno kocham cię! Nie dość, że spodziewałam się go dopiero za jakiś miesiąc to jego wykonanie po prostu zabija. Co godzinę wchodziłam patrząc czy wybrałaś kogo zamówienie przyjmujesz. I jak dzisiaj rano zobaczyłam to byłam cała w skowronkach. Jednak musiałam się opanować, gdy w kuchni siedziała mama i wyszłoby, że jestem niedorozwinięta, bo zaczęłabym skakać po całym domu. Przechodząc do zwiastunu. Chciałbym go opisać, ale nie potrafię. Jest tak świetny, że dzięki Tobie zaczęłam się bać własnego opowiadanie xD Niesamowicie idealny! *.* Nie znajdę też słów, by Ci podziękować. Odwaliłaś kawał wspaniałej roboty! Masz naprawdę talent i to się ponownie utwierdziło w tym zwiastunie :) Dziękuję Ci jeszcze raz! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jak napisałaś, że się ucieszyłaś z tego zamówienia i te wszystkie miłe słowa to aż to teraz siedzę z takim bananem na twarzy!

   Usuń
  2. Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że Ci się podoba!

   Usuń
 2. o matko, zwiastun jest bardzo dobry! fabuła została ciekawie przedstawiona, muzyka idealnie dobrana (podobnie jak sceny) - Twoje zwiastuny jak zawsze zaskakują.
  czekam na kolejne prace, i życzę, aby były równie dobre jak ten wyżej! x

  PS. Podana przez Ciebie piosenka totalnie podbiła moje serce!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy