7/13/2015

[380] Casual affair

Jak Wam mijają wakacje? Niczym typowa kobieta nie mogłam się powstrzymać przed pójściem na zakupy i teraz cierpię. Jeszcze przed wyjściem zdążyłam nareszcie skończyć zamówienie.
Zaraz jeszcze usiądę i wybiorę jakieś nowe do wykonania.

edit. Nie wybrałam żadnego zamówienia, więc kolejka jest nadal otwarta.

Zamówienie dla xashewx
Nie jest to moja najlepsza praca i nie jestem też dlatego przesadnie z niej zadowolona. Dwoiłam się i troiłam, ale i tak nie jest tak, jak chciałam. Przedstawienie fabuły stało się dla mnie ogromnym wyzwaniem. 
Dla zainteresowanych, niedawno pojawił się nowy rozdział Paktu Samobójców [klik] i zapowiedź Fallout [klik]

Z mojej strony to wszystko. Od jutra będziecie mieli okazję zapoznać się z naszymi nowymi stażystkami. Mam nadzieję, że przyjmiecie je ciepło!

4 komentarze:

 1. Chciałabym ująć to w jednym słowie, ale nie mogę. Ten zwiastun jest na prawdę fantastyczny, genialny, perfekcyjny, idealny! Na prawdę nie wyobrażałam sobie tego na aż tak wzorową pracę. Bardzo ci dziękuję spectrum, wykonałaś kawał dobrej roboty i aż mam wyrzuty sumienia, że zrobiłaś to za darmo. Jeszcze raz bardzo ci dziękuję :)
  /xashewx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze dla mnie jest Twoje zadowolenie :) Cieszę się, że aż tak przypadł Ci do gustu. Może kiedyś zamówię u Ciebie szablon i będziemy kwita :)

   Usuń
 2. Zwiastun jest naprawdę dobry. Szczególnie do gustu przypadła mi muzyka i główny bohater, czyli Calum. Jakoś szczególnie nie przepadam za takimi miłosnymi historiami, ale zwiastun i opis na blogu szczerze mnie przekonały :D.
  Ps. Jaka to piosenka? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Piosenka to Cousin Marnie - Cain

   Usuń

Obserwatorzy