7/20/2015

[389-390] I'm There
Witam Was ponownie. 
Pojawiam się dzisiaj z dwoma filmikami,
więc nie będę przedłużać.

Zamówienie dla Bezwartościowa
Na początku nie za bardzo byłam przekonana, czy wyjdzie tak, jak chciała autorka bloga, jednak prawdę mówiąc, wyszedł mi nawet fajnie. Jest to mój pierwszy zwiastun, który wykonywałam na zamówienie. Jestem szczęśliwa, że mi wyszedł. Również dobry miałam kontakt z Bezwartościową, dzięki czemu dobrze mi się z nią dogadywało, za co bardzo jej dziękuję.

 Oto zwiastun wolny. Uwielbiam horror "Carrie", może dlatego, że gra tam moja ulubiona aktorka Chloe Moretz. Jak wam się podoba. Jak dla mnie mogłam to jednak zrobić lepiej. Brzydko mi wyszły napisy. A jaka jest wasza opinia?

 Kolejka jest dalej otwarta.
Pozdrawiam
Kitty

1 komentarz:

 1. Muszę przyznać, że Kitty świetnie wykonała zwiastun dla mnie!
  Zamówienie złożyłam kilka dni temu (pięć bodajże), ona już wczoraj przesłała mi na gg wstępny zwiastun, a gdy poprosiłam o kilka poprawek od razu wzięła się do roboty i gdy po godzinie znów weszłam na gg dostałam poprawiony zwiastun. Wszystko zrobione perfekcyjnie, w bardzo krótkim czasie. Widać, że Kitty bardzo starała się nad tym zwiastunem. Nawet przerobiła piosenkę (o co nie prosiłam) i wyszło lepiej, niż się spodziewałam!
  Robienie zwiastunów sprawia jej wielką przyjemność, inaczej nie starałaby się tak, olewałaby wszystko i nie robiłaby tego w takim szybkim tempie.
  Bardzo się cieszę, że złożyłam zamówienie właśnie u Kitty.
  Zwiastun bardzo mi się podoba, idealnie pasuje do mojego opowiadania.
  POLECAM KITTY!!! :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy