9/05/2015

[430] Haunting


Niespodzianka. Oto zaginiona spectrum. Dawno mnie tu nie było i pewnie długo nie będzie, ale o tym troszkę później. Dzisiaj nie mam ze sobą żadnego zwiastuna, a jedynie filmik do Paktu Samobójców, który już jakiś czas jest na moim kanale, a tak głupio przychodzić z pustymi rękami. 


Uwielbiam Halsey i było kwestią czasu, aż wreszcie zrobię coś z jej piosenką. Coś czuję, że nie jest to ostatni projekt z jej twórczością. Lubię ten filmik. Jedyne co jak zawsze mi się nie podoba to manipy, ale może wreszcie kiedyś się nauczę robić je perfekcyjnie.
No to teraz takie małe, duże ogłoszenie ode mnie. Zaczął się mój ostatni rok szkolny, a co za tym idzie tak reprezentuje się moja sytuacja, jeśli chodzi o natłok materiału do nauki, który na mnie spadł.
Dlatego też nie jestem w stanie póki co poświęcać czasu na zwiastuny i jestem zmuszona udać się na urlop. Gdy będę miała luźniejsze dni na pewno przyjmę jakieś zamówienie czy wpadnę z jakimś zwiastunem wolnym, ale póki co muszę skupić się na tym, co najważniejsze, czyli mojej przyszłości. Jednak cały czas będę nadzorować Bajkowe. Mam nadzieję, że zrozumiecie :)

Jeśli chodzi o zamówienia, które przyjęłam, jeszcze dzisiaj zamawiające dostaną ode mnie maile. 

Do zobaczenia!

3 komentarze:

 1. Kocham ten zwiastun. Widziałam go wcześniej, ale jest przecudny i nie mogę się doczekać, kiedy Pakt jeszcze bardziej się rozwinie.
  Szkoda, że idziesz na urlop, bo czekałam aż otworzysz kolejkę :( Jednak powodzenia na ostatnim roku!
  A tak swoją drogą, jeśli złożę zamówienie to przyjmiesz je w przyszłości? Mam wypisane wszystkie minuty flmów i w ogóle, więc szkoda byłoby to marnować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możemy się tak umówić, że podeślesz mi to, co masz na maila i zobaczę to wszystko :)

   Usuń
  2. Okej, powinnam coś podesłać ok. 20 :)

   Usuń

Obserwatorzy