10/14/2015

[447-450] Rescue My Heart


Hej :). Jak tam Wam życie płynie. Ja zaczęłam szkołę dwa tygodnie temu a już mam jej dość :D jaj. Najbardziej wykańcza mnie te wstawanie o 5 rano -,-. Jednak to jeszcze nic. WINTER IS COMING! srl jeszcze zimniej być nie może? Miałam nadzieję, że dzięki temu gorącemu latu, mam szansę na przyjemne ciepło jeszcze w moje urodziny (no wiecie przynajmniej coś na plusie) a okazuje się, że zapewne czeka mnie śnieg.
Mam do oddania jedno zamówienie, to które przyjęłam jako pewniak :D, oraz trzy moje nowsze filmiki z drugiego kanału bowiem dawno żadnych tutaj nie dodawałam :D.
Ogląda ktoś Blindspot? Fajny serial, ale główna bohaterka trochę mnie wkurza tym swoim ciągłym "Who did this to me?" to prawie jak Elenowe "I dont know what I feel......" eh..
 Za to Arrow, SPN, AoS, HR i CPD to coś pięknego <33
Ok przejdźmy do prac :D. Ostatni filmik o Lydii i Noah, trochę inny niż zwykle bowiem CO o ojcu i córce, ale to ze względu, że filmik stworzony na potrzeby konkursu, którego tematyka właśnie taka była.

Zamówienie dla whiteandpurple

Zamówienie robiło mi się naprawdę przyjemnie, choć miałam do niego pewne obawy. Nie jestem chyba przyzwyczajona do takiej tematyki. Mam nadzieję, że praca Ci się spodoba :). 

Lydia and Jordan | Loaded Gun


CPD | Take this Badge from me    Noah and Lydia Bennet | My daughter died
Do nn
Lean xoxo

10 komentarzy:

 1. Wszystkie widziałam i wszystkimi jestem zachwycona ^^
  All the love, A xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun świetny, jestem bardzo zadowolona! Dziękuję! <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Tabaluga
  Adres bloga: http://benefactor-dobroczynca.blogspot.com/
  Nick zamawiającego: Samantha
  Bohaterowie: Justin Bieber i Lily Collins
  Opis bloga: Cała akcja rozgrywa się w psychiatryku. Dziewczyna jest zła, że tam trafia, nie współpracuje. Staje się zamknięta, smutna, z nikim nie rozmawia. Chłopak stara się w jakieś sposób do niej dotrzeć, jednak jego problemy są dużym utrudnieniem. Jego choroba, przez którą tu trafił psuje wszelkie plany.
  Wygląd i muzyka: Najlepiej, żeby kolorystyka się zgadzała. Albo czarno biały cały filmik lub kolorowy. Pewne fragmenty mogą być w lesie, połowa w psychiatryku (możesz też pokazać ten budynek z zewnątrz). Postać dziewczyny, żeby w większości była smutna, ale mogą pojawić się małe fragmenty jak się uśmiecha. Chłopak w większości uśmiechnięty.
  Muzyka: Emeli Sandé - Read All About It (najlepiej, żebyś ujęła także refren tej piosenki)
  Lily Collins - możesz wziąć coś z filmu Dary Anioła: Miasto Kości lub innego.
  Justin Bieber: możesz dać z różnych reklam, wywiadów, ale ma być smutny przeważnie, kilka razy ma się uśmiechać. takie pół na pół.
  Ogólnie zwiastun ma być tajemniczy, w tle daj jakieś leki, strzykawki, krew, noże, broń. Tylko nie ma przypominać takiego typowego z gangsterki, bad boy i wgl, najlepiej jakby było ukazane to pod wpływem choroby, w tle jakiś budynek przypominający ośrodek psychiatryczny:)
  Kontakt: najlepiej na blogu http://benefactor-dobroczynca.blogspot.com/ pod rozdziałem zostaw komentarz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiastuny drugi i czwarty są genialne. W obydwu podoba mi się kolorystyka i muzyką, choć czasami napisy przeszkadzają i zlewają się z tłem. Skąd wzięłaś głos w ostatnim zwiastunie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo <3 Głos pochodzi z pierwszego odcinka serialu Heroes Reborn.

   Usuń
 5. Lean, ty szatanie.
  Powiedz mi, dlaczego wszystko co robisz jest takie perfekcyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahah :D do perfekcji to musiałabym zawrzeć pakt z samym Crowleyem :D <3

   Usuń
 6. Mega podoba mi się zwiastun o policjantach.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy