11/08/2015

[461-462] Love meNabrałam dziwnego zwyczaju, aby dodawać post w niedzielę wieczorem. Oraz nie wiem co mi się stało, że znów przekonałam się do The Originals. Strasznie spodobał mi się ship Klaus&Hayley. Dlaczego oni nie są razem?! :c
Obydwa zamówienia jakie dziś oddaję są z Lily Collins w roli głównej. Również to z poprzedniej notki było z tą piękną panią, więc z chęcią przyjmę jakieś zamówienie z kimś innym ;).

Zamówienie dla Samantha
Zwiastun już widziałaś, bo wrzuciłam go na yt kilka dni temu i z tego co wiem, podobał Ci się. Robiło się go przyjemnie, w sumie miałam na laptopie większość materiałów i nie musiałam dużo szukać.

Zamówienie dla Beautiful_blue_sky
Zamówienie przejęłam od Hate me, która przeszła na chwilowy urlop. Skończyłam ten zwiastun przed chwilą i mimo, że się trochę pomęczyłam to nie wyszedł tak źle jak myślałam. Mam nadzieję, że Tobie również się spodoba. Edit: nie znalazłam na twoim blogu buttonu, więc proszę abyś go zamieściła.

 I to by było na tyle. Kolejkę otwieram. Z chęcią przyjmę jedno/dwa zamówienia. Nie pogardzę tymi zamówieniami, gdzie nie będzie Lily, bo tak jak mówiłam, trochę mi zbrzydła.
Do następnej notki!

8 komentarzy:

 1. Ten drugi zwiastun wygląda niesamowicie :o Ten pierwszy też jest świetny, ale ten drugi..wow :O

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się nazywa piosenka w pierwszym zwiastunie? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję z całego serduszka za przyjęcie mojego zamówienia <3 Zwiastun jest naprawdę super! Jeszcze raz bardzo dziękuję i zwiastun został zrobiony idealnie!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się ogromnie, że Ci się podoba! <3

   Usuń
 4. Chciałabym się jeszcze dopytać o piosenkę w moim zwiastunie. Jak ona się nazywa? :))

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy