11/09/2015

[463] It's a hard time...


Witam Wszystkich!
Po raz ostatni już na Bajkowych Zwiastunach. - Tak, nie przewidzieliście się niestety. Kończę swoją historię ze zwiastunami. Nawet nie wiecie ile razy już się za to zabierałam, ale za każdym razem powtarzałam sobie "Kochasz to robić, jakoś dasz radę" - ale nie dam.
Jestem na ostatnim roku studiów. Moi koledzy i koleżanki mają już przynajmniej zaczęte swoje prace licencjackie, gdzie ja nawet nie wiem jak się za to zabrać. Minął dopiero miesiąc od początku roku akademickiego a ja tonę w poprawach - to nie wróży nic dobrego. Muszę naprawdę wziąć się w garść a to oznacza niestety rezygnacje, z  niektórych rzeczy, w tym właśnie z dalszego tworzenia zwiastunów.
Przynależność do Bajkowych była i nadal przecież w jakimś sensie będzie, najlepszą rzeczą jaka przytrafiła mi się w blogosferze.
Poznałam tu naprawdę wiele wspaniałych osób dzięki którym bardziej uwierzyłam w siebie i swoje możliwości. Ci co byli tu ze mną od początku to wiedzą, że naprawdę byłam niepewna co do swoich prac. Teraz, z pewnością mogę stwierdzić kiedy moja praca jest dobra i mi się naprawdę podoba. Dodatkowo tworząc dla innych prace mogłam pracować nad swoimi umiejętnościami tym samym kogoś uszczęśliwiając to naprawdę niezwykłe.
Swojej decyzji nie przekazałam jeszcze nawet dziewczynom z BZ, ale nie wiedziałam jak. To naprawdę trudne. Niby należałam tutaj tylko przez rok, ale co to był za rok? Nie wyobrażam sobie bym mogła tworzyć zwiastuny (zaczynać je tworzyć bo od tego zaczęłam) gdziekolwiek indziej.
Nadal będę tu wpadać by podziwiać prace ekipy, bowiem tworzą tu cuda. Z całkowitego tworzenia filmików nie rezygnuję, zawsze małe co nieco będzie pojawiać się na moim głównym kanale.
Co do dwóch zamówień w mojej zakładce, to niestety nie zdołam ich wykonać. Zostały one przyjęte wstępnie jednak mimo wszystko przepraszam zamawiające, że musiały tak długo czekać by jedynie usłyszeć, że jednak odrzucam zamówienie. Naprawdę mi przykro. 
Chcę życzyć Załodze Bajkowych pasji w dalszym tworzeniu zwiastunów, mnóstwa weny i wolnego czasu, którego mi niestety zabrakło. Zawsze możecie na mnie liczyć, choć nie będę już należała do ekipy <33
Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających zwiastunownie, wasze opinie naprawdę pomagały w rozwijaniu się <3.
Ściskam mocno,
xoxo
Lean.

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że odchodzisz, ale rozumiem to. Studia są ważniejsze, to oczywiste. Mam nadzieję, że być może kiedyś jeszcze się spotkamy w internetach. Kto wie, może jeszcze wrócisz na tą stronę. A co twojej pracy...To jeden z najlepszych filmików jakie widziałam. Najbardziej lubię, kiedy dzieje się jakaś akcja i kiedy muzyka wszystko podkręca, a tu to jest. Tak więc nie jestem dobra w pożegnania, ale życzę ci wszystkiego najlepszego :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie szkoda, że odchodzisz, jednak szkoła (tym bardziej studia) to rzecz wyższa. Mam nadzieje, że dasz rade (a jestem o tym przekonana), powodzenia!
  Co do zwiastunu jest cudowny! Dziwne, że mi się nie wyświetlił w obserwowanych, ale pewnie go przeoczyłam. :<
  Odwaliłaś znowu kawał dobrej roboty, aż mnie ciarki przechodzą.
  Trzymaj się ciepło!
  Ada xo

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko. Wszedłem sobie w zakładkę na podziemiu i widzę, że informują o Twoim odejściu. Nagle taka cisza, zdziwienie i niedowierzanie. ;p No bo tyle czasu tutaj byłaś, że aż nie mogłem uwierzyć. Doskonale pamiętam, Twój zwiastun był drugim, który tutaj zamówiłem. Zagubiona. Naprawdę znakomity :D Cieszyłem się, że wykonasz go własnie Ty. ;p I tak dziwnie czytać o tym, że Cię tu nie będzie.
  Ech. Ale nauka jest ważniejsza. Trzymaj się i powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chciałabym tylko życzyć Ci powodzenia na studiach i powiedzieć, że robiłaś najcudowniejsze prace. będę czekać na Twój powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy