2/12/2016

[488-491] Temporary fix


Heloł! What's up?! Dobra koniec mojego angielskiego, po prostu nie wiedziałam jak zacząć notkę. Jak wam mijają ferie? Lub jakie macie plany lub jak wam mijały? Powiem wam, że jak siedzicie od połowy stycznia w domu do teraz to można zgłupieć. Notka ode mnie byłaby szybciej, ale laptopa się zbuntował. Dobra ja już nie przynudzam i przechodzimy do zamówień.

Zamówienie dla sraczpopychacz

Lekko zmieniłam koncepcję na zwiastun, ale jest podobnie jak chciałaś. Piosenka jest ta co chciałaś i musiałam się od niej uzależnić. I raczej nie mam zastrzeżeń do tego zwiastunu. 

Zamówienia dla Someone
Bałam się o ten zwiastun, bo tak naprawdę nie wiedziałam jak się za niego zabrać. Jednak udało mi się zrobić coś co mnie zadowoliło. Pomińmy fakt, że jak wycinałam sceny z AHS to strach mnie obleciał. haha

Zamówienie dla karr4mba

Przez ten zwiastun mam zbyt duże wyobrażenia, okej, I właśnie chyba zamierzam czytać to opowiadanie. Do dodania tutaj nic nie mam, jedynie piosenkę było mi trudno znaleźć, ale poradziłam sobie!
Zamówienie dla Viktoria D

Co do tego zwiastun miałam takie bardzo duże zawahanie. Dlaczego? Ostatnio nie miałam prawie styczności z psycho rzeczami. Chociaż podoba mi się ten zwiastun. Mam nadzieję, że tobie tak samo.
Przyjmę 2 zamówienia!
KOLEJKA OTWARTA
Pozdrawiam
Sassy Girl 

11 komentarzy:

 1. Ten zwiastun jest naprawdę cudowny :D
  Bardzo ci dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 2. NADAL NIE MOGĘ PRZESTAĆ OGLĄDAĆ ZWIASTUNU, KOCHAM CIĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak pisałam ci w mailu zwiastun mi się bardzo podoba *,* Jeszcze raz dziękuję, że go wykonałaś <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Tak jak już Ciebie informowałam, zwiastun strasznie mi się podoba i nie mam co do niego zastrzeżeń. Jak wspomniałaś jego koncepcja się zmieniła, ale wydaje mi się lepsza i cieszę się, że zwiastun wygląda tak jak teraz. Jestem wdzięczna, że zgodziłaś się go wykonać i jeszcze raz Ci dziękuję.
  Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co to za piosenka w drugim zwiastunie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie! :)

   Usuń
  2. Ashes Remain - Right Here

   Usuń

Obserwatorzy