10/01/2016

[575-576] Peter Pan


Witajcie! Jak wam mija weekend? Mam nadzieję, że dobrze i dajecie radę ze szkołą. Powinnam przeprosić za moje notki raz na dwa miesiące, ale trudno pogodzić coś co się kocha ze szkołą. Przejdę do zamówień.

Zamówienie dla Grandy Cayman
'

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem dumna z tej pracy. Jednak szukając coloringu umierałam. Poza tym miłą odmianą było stworzyć coś z Dylanem.

Zamówienie dla Alekyna

W końcu mogłam coś stworzyć z Kayą i nie miałam aż takich problemów ze znalezieniem momentów. Mimo wszystko, gdybym obejrzała więcej filmów z Coltonem na pewno byłby lepszy.

Przyjmę jedno zamówienie.
Pozdrawiam
Sassy Girl 

2 komentarze:

 1. Hasło : Król lew
  Adres bloga : http://nosvemosenlasrosasdearbusto.blox.pl/html
  Nick : Mysia-_-
  Główni bohaterowie :Marion Rousseau (postać fikcyjna, mam jej zdjęcie, mogę ci wysłać na e-maila) i Antoine Griezmann
  Opis : Marion i Antoine przyjaźnią się od małego, ich rodziny są zaprzyjaźnione, niestety są zmuszeni się rozstać, on wyjeżdza do San Sebastian, do Hiszpanii żeby tam grać w piłkarskim klubie Real Sociedad. Ona wyjeżdża do Paryża gdzie przyjęto ją do dziewczęcej sekcji klubu Paris Saint-Germain. Ciągle utrzymują kontakt, ich przyjaźń nie słabnie, ale kiedy Marion podpisuje kontrakt z pierwszą drużyną PSG przewraca się jej w głowie. Zapomina o starych przyjaciołach, skupia się tylko na piłce nożnej. Po niepowodzeniach zaczyna grać w damskiej drużynie FC Barcelony i właśnie po kilku latach dziewczyna ma dość przegrywania, przyjmuje ofertę Atletico Madryt, tam spotyka swojego starego przyjaciela,ale ani on jej nie poznaje ani ona jego, zaczynają od początku, nieświadomi że znają się od lat.
  Wygląd i muzyka: nie mam specjalnych kryterii, po prostu ma być ładnie, a co do muzyki myśle że może być piosenka Seleny Gomez - The heart wants what it wants.
  Kontakt : możesz pisać na IG : @soy._.princesa jeśli nie to możesz na email - msikora327@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun jest przepiękny. Bardzo dziękuję za cierpliwość i wytrwałość, za ciężką pracę. Wygląda dokładnie tak, jak sobie tego zażyczyłam. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo dziękuję. Na pewno tu jeszcze zagoszczę. xoxo <33

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy