2/19/2015

[284-285] We Will RiseMinął miesiąc od mojej ostatniej notki, wiem i przepraszam za to, ale mam już za sobą sesję wiem powinnam się poprawić. ^^ Zwiastuny, które dziś oddaję to była ciężka droga do przebycia. Nastał moment, w którym chciałam zrezygnować z obu przyjętych zamówień, ale dziewczyny naczekały się już dość czasu by jeszcze musieć szukać kogoś innego na moje miejsce. Myślałam także o całkowitym zrezygnowaniu z robienia zwiastunów i gdyby ten pomysł nie uleciał mi z głowy to zapewne byłaby notka pożegnalna, ale doszłam do wniosku, że to zapewne jakaś po egzaminowa al'depresyja i dałam sobie na luz. Jednak podjęłam jedną dość ważną decyzję - będę przyjmowała tylko jedno zamówienie na raz. W ten sposób wszytko będzie szło szybciej i sprawniej. Dopisuję też jeden podpunkt u siebie w zakładce. Przestaję przyjmować zamówienia z Amandą S. - znowu miałam trudności z jej scenami.
Nie zanudzając Was już dłużej oddaję dwa zamówienia, oraz otwieram kolejkę.

Zamówienie dla Martixx M


Zmieniłam muzykę bo tamtej za nic nie mogłam tak przyciąć by pasowała. Wzięłam inną tego samego zespołu, mam nadzieję, że to nie problem. Tak jak pisałam wyżej miałam problem z scenami Z Amandą, później i z Nialem. Starałam się jakoś to posklejać by miało sens, mam nadzieję, że nie wygląda to jak "sklejanka". 

Zamówienie dla Elose

Oh i tu się rozpiszę ^^.  Mój program mnie nienawidzi :/ Zwiastun miał być cały z efektem motion blur ale gdy to dodawałam program się zamykał i tyle z tego było. I teraz wydaję mi się jakby coś w nim brakowało :(. W dodatku ta scena w łóżku to miał być Damon zamiast tego faceta ale coś się zepsuło (znowu) i nie miałam już siły zapisywać po raz setny tego samego filmiku. 


Szlak mnie bierze bo nadal walczę z jakością zapisu :(. Wypróbowywałam już dziesiątki ustawień od innych vidderów i nic. Maskara.


Do usłyszenia
xoxo
Leam

10 komentarzy:

 1. Jejku, jest nawet lepsze niż sobie wyobrażałam. :(
  Bardzo się cieszę i dziękuję, że wykonałaś dla mnie ten zwiastun. Chociaż oba zwiastuny wydają mi się spokojniejsze niż te, przy których poznałam twoją twórczość. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo.. aż Amanda trafiła do 'nie wykonam'. :'D

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo <3 Cieszę się, że ci się podoba <3

   Usuń
 2. Pierwszy zwiastun jest taki kolorowy, piękny, delikatny. Drugi mroczny, ale wydaje mi się, że muzyka jest za bardzo spokojna. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ^^ Może momentami dodałam zbyt szybkie sceny lub za dużo, ale wydaję mi się, że muzyka pasuję do tematyki. :)

   Usuń
 3. Pierwszy zwiastun skradł moje serce <3 Wyszedł ślicznie, choć nie jestem fanką 1D XD Drugi też mnie urzekł <3 Świetnie wyszedł moment końcowy z nazwą *O* Piękne <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Też często miewam kryzys i mam ochotę rzucić to wszystko, bo kosztuje mnie to dużo czasu i nerwów, ale wtedy przypominam sobie, że jest to też pełno frajdy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nareszcie miałam okazję napisać do ciebie!
  Dziękuje ci najmocniej za wykonanie zwiastunu. Nawet nie wiesz jak długo wierciłam się na swoim miejscu by wreszcie go zobaczyć. Jestem zachwycona. Zrobiłaś wszystko tak jak chciałam, muzyka, sceny. Awww.. <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy