2/21/2015

[286-289] We never go out of style


Cześć!
Dzisiaj od samego rana leżę w łóżku i dokańczam zamówienia.
Ehh, nie mam teraz zbytnio czasu, bo szkoła daje w kość, a 
na przyszły tydzień mam już zapisane kilka sprawdzianów i kartkówek.
Uroki gimnazjum...
Przejdźmy do zamówień:


Pisałam do ciebie i wiem, że zwiastun ci się podoba, z czego bardzo się cieszę, bo miałam co do niego pewne wątpliwości. A propos, dopiero zauważyłam, że na blogu nie ma ani odnośnika ani butttonu do zwiastunowni. Proszę o dodanie.


Ostatnio mail mi szwankuje i nie jestem pewna czy dotarła do ciebie wiadomość o zwiastunie. Tutaj to samo, gdzie jest button? Proszę o dodanie.


Zwiastun podoba mi się jako tako. Cieszę się, bo w końcu pobrałam odcinki TVD i mogę ich używać do zwiastunów, a nie, tak jak poprzednio, z innych filmików.


W końcu go skończyłam! Starałam się, nie powiem. Nie jestem pewna, jak wyszła 'rozmowa' w tle, więc daj znać, jak ci się podoba :)


To tyle na dzisiaj. Proszę o dodanie buttonów bądź odnośników do Bajkowych.
Kolejkę otwieram, zapraszam do składania zamówień :) 
Pozdrawiam.

9 komentarzy:

 1. Ostatni zwiastun świetny! Lepszy niż sobie wymarzyłam! Rozmowa wyszła bardzo dobrze! Tworzysz piękne zwiastuny! dziękuję! Bardzo mi się właśnie podobają te zdania! Co mówi Candy, jej mama i wszyscy którzy coś mówią w tym zwiastunie XD Jeszcze raz baaardzo ci dziękuję! Tak, widać, że się starałaś i to baaardzo! Kolejny raz DZIĘKUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej ze wszystkich podoba mi się ostatni zwiastun <3 Ślicznie Ci wyszedł <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja dobrze znam te życie w gimnazjum. :DDD A co do zwiastunów to wszystkie są dobre, ale najbardziej do gustu przypadł mi ostatni. Ta przerywana muzyka z głosami wyszła ci genialnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można wiedziec skąd ściągnęłaś odcinki TVD? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwiastun jest świetny! Bardzo Ci dziękuje!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy