1/24/2016

[481-482] Oh kill me


Kto siedział w domu podczas choroby 2 tygodnie i nic nie zrobił? Ja. Ale obejrzałam teen wolf cały i ten serial to życie. Miałam się nie uczyć coś nie wyszło, a w czwartek mam zaliczenie ustne przedmiotowe żeby przygotować nas do matury. Ale niedługo ferie, dam radę. Przychodzę do was z dwoma zamówieniami. Niestety boobeer muszę z przykrością powiedzieć, że twoje zamówienie zostało odrzucone.

Zamówienie dla BlackBerry
Jestem tego zdania, że muzyka nie pasuje. Ale taką chciałaś, więc... W sumie nie wiedziałam jak zbytnio się zabrać za ten zwiastun. Kocham straszne klimaty, ale to nie ten.
Zamówienie dla Lucky.
Muzyka w tym zwiastunie to życie. Nie byłam pewna jak przedstawić poniżanie, więc to wylanie napoju raczej pasuje. Plus miałam okazję zobaczyć jak wyjdzie mi wklejanie ekranu.

Przyjmę ok. 3 zamówień, może 4 jeśli któreś mnie zainspiruje.
KOLEJKA OTWARTA
Pozdrawiam 
Sassy Girl

8 komentarzy:

 1. Cóż moją opinię już znasz, ale powtórzę się, że bardzo mi się podoba i moim zdaniem dobrze to wszystko ujęłaś. Ten cały chaos, który napisałam w zgłoszeniu xd
  Nic do dodania ♥
  #Lucky.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy zwiastun jest cudny, ale masz racje, e muzyka nie pasuje. Jest troche za szybka. Natomiast drugi zwiastun to ŻYCIE! Jest genialny :). Skąd wycięłaś sceny w pierwszej pracy, jeśli mogę spytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje ^^ Druga praca też mi się podoba
   Z pierwszej zależy które, ale napisz do mnie prywatnie i ci napiszę xx

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo za zwiastun, bardzo mi się podoba :)
  I dziękuję ci za to, że wykonałaś moje zamówienie, mimo tego marudzenia i upierania się przy tej piosence, no cóż hahah

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zwiastuny! Jestem zakochana w piosence użytej do tego 2 zwiastunu. Jak się nazywa?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy