1/26/2016

[483-484] Piece By Piece


Nareszcie zebrałam się do kupy i otworzyłam Vegasa. Kto jest ze mnie dumny? :D
Miałam je zrobić w weekend, ale dopiero w poniedziałek choroba troszeczkę ustąpiła i zyskałam więcej sił. Dzisiaj 2 zamówienia, z których jestem prawie zadowolona. Główną bohaterką obydwu filmików jest Nina Dobrev. Chyba znowu powrócę do TVD.
Powinnam przestać robić  sobie takie długie przerwy, bo odzwyczajam się od robienia zwiastunów. Mam nadzieję, że nie widać tego tak bardzo.


Zamówienie całkiem mi się podoba. Na początku nie wiedziałam, w jaki sposób przedstawić całą historię, żeby osoba oglądająca zrozumiała jej sens. Nie wiem, czy mi się udało. Sama oceń.


Ten mnie bardziej oczarował, może to przez jego dynamiczność. Wiem, że nie ma w nim Kayi(nie wiem, jak to odmienićXD), przypomniałam sobie o niej dopiero wtedy, gdy dodałam filmik na yt. Mam nadzieję, że to nie zmienia fabuły twojego opowiadania.

Na razie otwieram kolejkę. W przyszłym tygodniu zaczynam ferie, więc myślę, że znajdę trochę czasu na zrobienie kilku filmików. Przyjmę 2-3 zamówienia.
Pozdrawiam,
Hate me. 

5 komentarzy:

 1. Wow, jak szybko.
  Naprawdę się tego nie spodziewałam. A zwiastun oczywiście mega mi się podoba, już go za chwilę dodam :)
  Jeszcze raz mega dziękuję, bo jest cudowny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Miś uszatek
  Adres bloga: less-sill.blogspot.com
  Nick zamawiającego: Less Sill~~
  Bohaterowie:
  1. W opowiadaniu nazywa się Hope. Aktorka: AnnaSophia Robb
  2. W opowiadaniu: Nate. Aktor: Douglas Booth
  Opis bloga: Hope to dziewczyna, która ucieka od mrocznej przeszłości, w której mieszka z ojczymem, który ją bije, jej chłopak ją wykorzystał. Dziewczyna chciała popełnić samobójstwo, ale uratowała ją dziewczyna, z którą ona potem przeprowadza się na drugi kontynent. Poznaje tam Nate'a, który za wszelką cenę chce ją uszczęśliwić i dowiedzieć się prawdy. Ona jednak obiecała sobie, że nikomu już nie zaufa.
  Wygląd i muzyka:
  W pierwszej części chciałabym, by było pokazane jak dziewczyna jest bita, płacze, a potem jak podcina sobie żyły. Potem chciałabym coś w stylu pierwszego zobaczenia się Nate'a i Hope. Potem ogólnie trochę scen z nimi niekoniecznie miłosnych. Wreszcie pocałunek. Jeżeli chodzi o ostatnią część to zdaję się na Twoją wenę twórczą. Na sam koniec chciałabym, żeby był taki napis:
  Anioły Chcą Do Nieba
  Muzyka:
  https://m.youtube.com/watch?v=vIgLuV52jrE
  Jest wiele wersji tej piosenki, ale chciałabym właśnie tą 😃
  Kontakt:
  percy.jackson.story@gmail.com

  To wszystko, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam jeszcze raz przeanalizować regulamin :)

   Usuń
 3. Jaka jest piosenka w pierwszym zwiastunie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz zostawiam wszystkie informacje w opisie.
   Piosenka to Yellow Flicker Beat - Lorde

   Usuń

Obserwatorzy